Robert Lewandowski obronił licencjat. Nie zgadniecie, o czym napisał pracę

Anna Respondek 09.10.2017
Robert Lewandowski
Fotografia: Instagram/_rl9

Jednego dnia wygrywa bilet na Mundial, drugiego broni pracy licencjackiej.

Robert Lewandowski ma ostatnio same powody do radości. W niedzielę wraz z reprezentacją Polski wygrał mecz z Czarnogórą, dzięki czemu piłkarze pojadą na Mundial 2018. W poniedziałek obronił pracę licencjacką

"Przegląd Sportowy" poinformował, że kapitan drużyny narodowej zakończył studia w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie. Studiował tam na kierunku: wychowanie fizyczne, specjalizacja trenersko-menadżerska. Lewandowski pochwalił się fanom nowym osiągnięciem, jednak dopiero jego mama zdradziła ocenę, na jaką zdał. Oczywiście nie mogło być inaczej i Robert dostał ocenę bardzo dobrą. 

Okazuje się, że praca licencjacka Lewandowskiego opowiada o jego życiu i nosi tytuł "RL 9. Droga do sławy". Według jego recenzenta " jest to mapa drogowa dla wszystkich sportowców".

Robert opisał cały swój życiorys od podwórka do mistrzostwa. Były tam wątki bardzo mocno osobiste, o rodzicach, wsparciu od mamy, żony. Jest dużo o ambicji, rywalizacji. Merytorycznie dysertacja była bardzo dobra, fajnie napisana i na pewno będzie opublikowana - komentuje recenzent pracy, a jego słowa cytuje portal TVN24.pl. 

Choć Lewandowski umie doskonale panować nad stresem, to tym razem był nieco spięty.

Robert przyszedł na obronę w nienagannym garniturze, był trochę spięty i zestresowany. No ale wszystko poszło wyśmienicie – wiadomo, to profesjonalista. Trochę się zdziwił, że cała komisja ubrana była w biało-czerwono koszulki reprezentacji - dodał. 

Podoba się Wam temat jego pracy? ;)

Garnitury męskie - jakie wybrać?

Spodnie sportowe damskie – sprawdź, jakie kupić

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów