Robert Lewandowski po raz pierwszy w intymnym wywiadzie opowiedział o porodzie Ani i ojcostwie

Anna Respondek 26.11.2018
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: Instagram/annalewandowskahpba

Zdradził również, jak pojawienie się dziecka wpłynęło na jego kontakty z żoną. 

Robert i Anna Lewandowscy stali się jedną z najpopularniejszych par w Polsce. Media nieprzerwanie śledzą każdy krok pary, zarówno ten związany z karierą jak i życiem prywatnym. Lewandowscy doskonale zdają sobie sprawy ze swojej siły i co jakiś czas zdradzają fanom niewinne szczegóły dotyczące ich codzienności. Ostatnio Robert Lewandowski zdecydował się ujawnić kilka intymnych szczegółów w wywiadzie, w którym opowiedział o porodzie Ani, ojcostwie i trudny chwilach, które przeszli w trakcie ciąży. 

Robert Lewandowski w intymnym wywiadzie o życiu prywatnym

Jakiś czas temu Anna Lewandowska założyła stronę "Babybyann", na której możemy przeczytać wywiady z wieloma rodzicami, nie tylko znanymi i sławnymi. Najnowszy wpis zdecydowanie wzbudził duże zainteresowanie. Okazuje się, że na zwierzenia zdecydował się Robert Lewandowski, który opowiedział o zmianach, jakie zaszły w jego życiu po pojawieniu się Klary. Jak dowiedział się o tym, że zostanie ojcem?

To było przed wyjazdem na mecz. Ania przyjechała, żeby zawieźć mnie na zbiórkę i dała mi prezent. Otworzyłem: w środku było coś, co było informacją dla mnie, że jest w ciąży.

Lewandowski nie bał się również otwarcie mówić o porodzie Anny Lewandowskiej, który był trudny. Była sportsmenka wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej. 

Rzeczywiście, poród był bardzo trudny, dla mnie to było wyczerpujące, a co dopiero dla Ani… Oczywiście wspierałem Anię, cały czas do niej mówiłem, ale widząc, ile ją to kosztuje, ile wysiłku i bólu, ogarniała mnie niemoc. Chciałem pomóc, a nie wiedziałem, czy mi się udaje, czy dobrze robię, próbowałem wszystkiego, więcej nie mogłem, nie byłem w stanie, to mnie jakoś zamykało – chciałem coś więcej, coś jeszcze dla niej zrobić. Sytuacja była trudna: bezpośrednio po porodzie Ania wymagała dłuższej obserwacji lekarskiej, żeby można było stwierdzić, że wszystko jest ok.

Piłkarz wyznał również, jak pojawienie się Klary zmieniło jego relację z żoną. Potwierdził, że różnica jest widoczna, jednak robią wszystko, aby poświęcać sobie jak najwięcej czasu. 

Wiadomo, że idealnie wszystkiego nie robimy i popełniamy błędy. Cóż… jesteśmy ludźmi - powiedział. 

Wywiad na swoim Instagramowym profilu skomentowała Anna Lewandowska, która przyznała, że "czyta go już któryś raz i jest dumna i totalnie wzruszona". 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Partnerki polskich piłkarzy są znane, utalentowane i piękne. Zobaczcie najpiękniejsze polskie WAGs:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów