Lewandowski pokazał fotkę z ciężarną Anią! "Pierwsze zdjęcie naszej trójki"

Zuzanna Morska 07.11.2019
Ania i Robert Lewandowscy
Fotografia: instagram.com/annalewandowskahpba

Ania i Robert Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka! Para właśnie pokazała pierwsze zdjęcie po ogłoszeniu tej radosnej nowiny!

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski w maju 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Wtedy właśnie przyszła na świat ich pierwsza córka Klara. Od tamtej pory fani piłkarza i trenerki nie mogli się doczekać kolejnych radosnych wieści.

Podczas środowego meczu Ligi Mistrzów Robert Lewandowski ogłosił światu, że jego rodzina niebawem się powiększy! "Lewy" strzelił gola, a następnie zrobił charakterystyczną "cieszynkę". Po zakończonym meczu postanowił potwierdzić radosną nowinę, wrzucając do sieci zdjęcie z ciężarną żoną!

Robert Lewandowski na zdjęciu z ciężarną Anią Lewandowską

Robert i Ania Lewandowscy niedługo po raz kolejny zostaną rodzicami. Para, która wychowuje już dwuletnią córkę Klarę, ogłosiła wczoraj, że spodziewa się dziecka.

Piłkarz Bayernu Monachium przekazał swoim fanom nowinę podczas środowego meczu Ligi Mistrzów. Lewandowski zdobył bramkę w 69. minucie meczu, a następnie zrobił "cieszynkę" - włożył pod bluzkę piłkę i zaczął ssać kciuk. Ten gest oznacza tylko jedno - rodzina Lewandowskich się powiększy!

Po zakończonym meczu szczęśliwy tata zrobił sobie zdjęcie z ciężarną żoną i następnie zamieścił je na swoim instagramowym profilu. Opatrzył je podpisem: "Pierwsze zdjęcie naszej trójki. PS Klara już zasnęła".

Fani oniemieli z zachwytu, a komentarzom pod fotografią nie było końca.

Gratulacje kochani.

Wspaniała wiadomość!

Ale jesteście fajni. Dużo zdrówka dla Ani i maleństwa - pisali obserwatorzy.

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do gratulacji!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.                                          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów