To zdjęcie obiegło cały świat! Z tej strony nie znaliśmy Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski cieszy się ze zdobytej bramki w Pucharze Niemiec
Fotografia: Roger Petzsche/Imago Sport and News/East News

Robert Lewandowski zawsze cieszy się ze strzelonych bramek, ale tą "cieszynką" przebił wszystko! Jego zdjęcie obiegło cały świat, a teraz zostało "zdjęciem roku".

Robert Lewandowski to piłkarz znany na całym świecie! Zdobywa wiele sukcesów zarówno dzięki swojej grze w Bayernie Monachium, jak również podczas występów w polskiej reprezentacji. Kapitan naszej narodowej kadry zawsze jest szczęśliwy po strzeleniu bramki, ale takiej euforii jeszcze u niego nie widzieliśmy! Niemieckie media sfotografowały Lewandowskiego, gdy ten cieszył się ze zdobycia bramki w spotkaniu Pucharu Niemiec. Z tej strony go nie znaliśmy!

Zobacz także: Lewandowski na wakacjach bez koszulki! Ani: "Takiego go kocham najbardziej"

Robert Lewandowski na zdjęciu roku

Widzieliśmy już różne "cieszynki" piłkarskie, jednak ta przejdzie do historii!

Robert Lewandowski, po zdobyciu bramki dla Bayernu w meczu Pucharu Niemiec, w euforii zdjął koszulkę i zaczął biec w stronę kibiców. W pewnym momencie nieco obsunęły mu się spodenki i piłkarz tym samym zaprezentował zjawiskową muskulaturę. Całe zdarzenie zarejestrowali fotoreporterzy.

Zdjęcie, które obiegło cały świat, teraz zostało uznane przez niemiecką agencję prasowo-informacyjną DPA za najlepsze zdjęcie minionego roku! Wyboru dokonało czteroosobowe jury. Jego autorem jest Christian Charisius.

Ten wieczór zdecydowanie należał do udanych dla Roberta, ponieważ strzelił aż dwa gole i tym samym został najskuteczniejszym strzelcem w turnieju. Widać, że sprawiło mu to ogromną radość!

Zobacz także: Robert Lewandowski ma nowy biznes! Czegoś takiego się nie spodziewaliśmy

Lubisz oglądać piłkę nożną? A może jesteś fanem polskiej reprezentacji? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, z którym polskim piłkarzem powinieneś wybrać się na wakacje.

Polska reprezentacja w piłce nożnej
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którym piłkarzem powinieneś jechać na wspólne wakacje

Polska reprezentacja w piłce nożnej

1. Gdzie chciałbyś udać się na następne wakacje?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów