Robert Lewandowski mówi pierwszy raz o narodzinach dziecka. Nie spodziewał się jednej rzeczy

Redakcja 08.06.2017
Robert Lewandowski
Fotografia: www.instagram.com/_rl9/?hl=pl

Piłkarz nie ukrywa, że w jego życiu zaszły poważne zmiany. 

4 maja 2017 roku Anna i Robert Lewandowscy powitali na świecie córkę, Klarę. Choć piłkarz nigdy nie był zbyt wylewny w kwestii swojego życia prywatnego, w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, jak czuje się w roli ojca. 

Przyznał, że dopiero gdy urodziła się Klara zrozumiał, co tak naprawdę oznacza ojcostwo. Nie spodziewał się również, że jest to tak fantastyczne uczucie. 

Czuję się na pewno inaczej. Zawsze jak ktoś mi mówił, że zostaje rodzicem, to myślałem sobie "fajnie" i się cieszyłem. Każdy czuje, jak to naprawdę jest, kiedy sam zostaje ojcem. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się, że jest to aż tak fantastyczne uczucie. Jeśli chodzi o "nieprzespane noce", to na razie nie mamy tego problemu - powiedział Robert Lewandowski w rozmowie z "Super Expressem". 

Robert Lewandowski z córką Klarą
Fotografia: www.instagram.com/_rl9/?hl=pl

Robert Lewandowski z córką Klarą

"To fajne uczucie"

Jak podkreślił, mała Klara przyszła na świat w idealnym momencie. Choć sezon Bundesligi trwał, Bayern Monachium, w którym Lewandowski gra na pozycji napastnika, grał jeden mecz w tygodniu. Piłkarz miał więc czas, żeby przygotować się do wszystkiego. Przyznał także, że "poród przyszedł w najlepszym momencie"

Obecnie Robert Lewandowski przebywa na zgrupowaniu kadry narodowej i wraz z innymi piłkarzami przygotowuje się do sobotniego meczu z Rumunią. Nie musimy jednak obawiać się o formę napastnika, bo narodziny dziecka dały mu motywację, aby na boisku być jeszcze lepszym. 

Pewnie dopiero po wakacjach, jak minie trochę czasu, będę mógł powiedzieć, jak narodziny Klary na mnie podziałały. Mam jednak wrażenie, że to wydarzenie daje jakąś dodatkową moc. Mam kolejną osobę, dla której mogę grać i strzelać bramki. To fajne uczucie - powiedział Lewandowski w rozmowie z "Super Expressem". 

My nie mamy wątpliwości, że Robert Lewandowski wciąż będzie strzelał fantastyczne gole. Teraz ma przecież kolejną osobę, dla której warto to robić. 

Zobacz także: Anna Lewandowska z córką odwiedziły Roberta na stadionie. Do sieci wyciekło nagranie

Robert i Anna Lewandowscy
Fotografia: www.instagram.com/_rl9/?hl=pl

Robert i Anna Lewandowscy

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów