Lewandowski robi sobie przerwę! Co się stało? Jest komentarz piłkarza

Malwina Wasilewska 27.02.2020
Robert Lewandowski
Fotografia: Mike Egerton/Press Association/East News

Fani Lewandowskiego nie będą zachwyceni. Piłkarz zamieścił wpis, w którym zdradził, że nie zobaczymy go w najbliższym czasie na murawie.

Ostatni mecz w Londynie skończył się dla Roberta Lewandowskiego poważną kontuzją. Piłkarz doznał pęknięcia kości piszczelowej w lewym kolanie i w związku z tym zmuszony był zrobić sobie przerwę. O swojej sytuacji zdrowotnej poinformował na Twitterze. Zaniepokojeni internauci czekają na jego powrót.

Robert Lewandowski kontuzjowany!

Według informacji podawanych w mediach Robert Lewandowski robi sobie miesięczną przerwę w grze. Napastnik z powodu kontuzji kolana na 10 dni ma unieruchomiona nogę.

Piłkarz Bayernu Monachium po ostatnim meczu w Londynie zamieścił wpis na Twitterze, w którym podziękował fanom za wsparcie i poinformował, że niebawem wraca do gry:

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Trzymajcie kciuki. Niedługo wrócę i będę gotowy do walki — napisał "Lewy" na Twitterze.,

Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia!

Złota Piłka 2019 za nami. Wiemy już, jacy piłkarze byli najlepsi w tym roku. Niektórzy z nich na gali pojawili się w towarzystwie swoich pięknych partnerek i to one skradły całe show!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów