Pierwszy komentarz Lewego po przegranym meczu z Kolumbią. "Na tyle było nas stać"

Anna Respondek 25.06.2018
Robert Lewandowski
Fotografia: Youtube/Jefferson

Kapitan polskiej drużyny zdobył się na wyjątkowo szczery komentarz. 

Po znakomitych eliminacjach Polaków do Mistrzostw świata w piłce nożnej 2018, wszyscy kibice czekali na niezwykłe widowiko i mecze na wysokim poziomie, które dają polskiej kadrze przepustkę do finału.

Zobacz także: Max Kolonko ostro do Anny Lewandowskiej: Może przestać robić z narodu frajerów?

Niestety nadzieje Polaków rozwiały się po meczu Polska - Kolumbia, który miał miejsce w niedzielę, 24 czerwca. Polska przegrała z przeciwnikiem 0:3 i tym samym zamknęła sobie szansę na przejście do kolejnych faz mundialu. 

Lewandowski komentuje porażkę polskiej drużyny

Po meczu krótkiej wypowiedzi udzielił kapitan polskiej drużyny, Robert Lewandowski. Widać było, że piłkarz jest zdruzgotany wynikiem i tym, jak cały zespół zaprezentował się na mundialu. 

Myślę, że na tyle było nas po prostu stać. To trzeba sobie jasno powiedzieć. To nie jest tak, że przegraliśmy minimalnie. Walczyliśmy, walczyliśmy jak najlepiej - powiedział.

Dziennikarz nie dawał jednak za wygraną i dopytywał Lewgo, czy jest rozgoryczony, ponieważ nie dostawał swoich piłek i musiał wracać się po nie w głąb pola. Robert przyznał raz jeszcze, że cały zespół nie funkcjonował odpowiednio. 

Myślę, że wiele rzeczy na tym mundialu nie funkcjonowało jak powinno. Jak nie masz z czego, to ciężko czasem coś zrobić. Walczyliśmy, robiłem wszystko, ale samą walką meczu się nie wygra. Trzeba tę jakość dołożyć, a tej zdecydowanie było za mało - przyznał szczerze. 

Przed nami jeszcze jeden mecz Polaków. Tym razem zagrają z Japonią. 

Wciąż wierzymy, że pokażą, na co ich stać! ;)

Zobacz także: Sołtysik obraził Nawałkę w "Dzień Dobry TVN". Wpadka prezentera doprowadziła do nieprzyjemnej sytuacji

Zobacz także, najpiękniejsze polskie WAGs:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów