Robert Lewandowski krytykowany za obchodzenie Halloween. "Dwie sprzeczności"

Łucja Siennicka 31.10.2019
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
Fotografia: Instagram/@annalewandowskahpba

Robert Lewandowski udostępnił zdjęcie z halloweenowej imprezy, na którym pozuje wspólnie z żoną. Internauci skrytykowali jego postawę i zarzucili mu, że nie jest konsekwentny w swoich poglądach. O co tyle szumu?

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na co dzień mieszkają w Niemczech i chętnie uczestniczą w imprezach organizowanych przez klub piłkarza. Ostatnio przebrali się za Jokera i Harley Quinn i udali się na imprezę halloweenową. Nie wszystkim Polakom się to spodobało. Robert musi się zmierzyć negatywnymi komentarzami.

Robert Lewandowski krytykowany za uczestniczenie w imprezie halloweenowej

Halloween to ulubione święto celebrytów. Daje pole do popisu w kwestiach przebrania się za zupełnie inną osobę. Ania i Robert Lewandowscy wzięli udział w takiej zabawie i przebrali się za słynne postacie z komiksów.

Na pewno nie spodziewali się, że spotkają się z tak negatywnym odbiorem przez swoich rodaków. Część użytkowników wyraziła swoje niezadowolenie związane z tym, że Lewandowscy biorą udział w takich zabawach. 

Państwo Lewandowscy! Wiemy wszyscy, że mieszkacie za zachodnią granicą, ale w waszych żyłach płynie polska krew. Mamy święto zmarłych, a nie Halloween. Bardzo was szanuje i to, co robicie, ale dajcie przykład też przy święcie zmarłych - napisał jeden z internautów.

Internauci są oburzeni i przypominają "Lewym", że w Polsce nie obchodzi się Halloween.

W sumie to megasłabe, że z jednej strony promuje pan akcję »Nie wstydzę się Jezusa«, a z drugiej Halloween. Dwie sprzeczności - piszą.

W obronie popularnej pary stanęli ich wierni fani, którzy nie widzą nic złego w niewinnej zabawie. Uważają oni, że świętowanie Halloween nie zaburza polskich tradycji.

Super, ja też z dzieciakami obchodzę Halloween i Święto Zmarłych również, bo są to dwa różne dni. Nie przejmuję się gadaniem innych, którzy o zmarłych przypominają sobie tylko 1 listopada - napisała internautka.

Po której stronie jesteście?

Zobacz także: Urocze zdjęcie Lewandowskich z Oktoberfest. Spójrzcie na czułości Roberta i Klary!

Lubisz Anię Lewandowską? Sprawdź, co o niej wiesz!

Quiz o Annie Lewandowskiej
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i przekonaj się, ile wiesz o Ani Lewandowskiej

Quiz o Annie Lewandowskiej

1. Panieńskie nazwisko Anny Lewandowskiej to:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów