Robert Lewandowski otwiera w Polsce restaurację! Będzie położona... na wodzie

Robert Lewandowski w białej kurtce jeansowej i z kubkiem kawy w okularach przeciwsłonecznych stoi na tarasie
Fotografia: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Robert Lewandowski ma nową inwestycję! Otworzy w Polsce restaurację... na wodzie. 

Robert Lewandowski, oprócz tego, że jest rewelacyjnym piłkarzem, doskonale radzi sobie także w biznesie. Kapitan polskiej reprezentacji ma wiele bardziej i mniej popularnych inwestycji. Niedawno na rynku pojawiła się marka jego kawy RL9. Teraz media obiegła wiadomość o tym, że zamierza rozszerzyć pulę swoich zainteresowań i to w bardzo interesującym kierunku. Tym razem zamierza ulokować swoje pieniądze w nowej inwestycji na Mazurach, którą będzie... restauracja.

Zobacz także: W domu Lewandowskich interweniowała policja! Co się stało?

Robert Lewandowski inwestuje w restaurację na wodzie w Polsce!

Portal Sport.radiozet.pl donosi, że Robert Lewandowski podjął decyzję o nowej inwestycji. Tym razem zamierza ulokować swoje pieniądze w restauracji na wodzie!

Restauracja ta ma być częścią kompleksu "Wodny Świat" w mazurskim Giżycku. Budowa ma ruszyć we wrześniu, a łączny koszt tej inwestycji wyceniany jest na 71 mln złotych.

Robert ma być jednym z udziałowców tego kompleksu. 70% obiektu ma być sfinansowane z programu "Polska Wschodnia". W projekt zaangażowane są jednak także cztery firmy, w tym Nowe Mazury 8 sp. z o.o., w której piłkarz ma udziały.  

Przypomnijmy, że Mazury są bliskie sercu Lewandowskiego. To właśnie tam postanowił postawić jeden ze swoich domów w Polsce. 

Zobacz także: Ania Lewandowska w zestawieniu najpiękniejszych WAGs "The Sun". Pokonała inną Polkę! 

Jesteś ciekaw, jak wygląda dom Ani i Roberta w Monachium? Zobacz!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów