Robert Lewandowski apeluje do swoich fanów w związku z koronawirusem. "Docierają do nas różne informacje"

Robert Lewandowski w czerwonej koszulce na boisku podczas meczu Bayernu Monachium
Fotografia: Norbert Schmidt/Pixathlon/REPORTER/East News

Robert Lewandowski jest autorytetem dla wielu fanów piłki nożnej. Kapitan polskiej reprezentacji postanowił dać przykład i zaapelował do fanów w związku z koronawirusem.

Koronawirus opanował cały świat. Wszyscy jesteśmy przejęci tym, co dzieje się dookoła. Również gwiazdy postanowiły dmuchać na zimne i dać przykład swoim fanom, żeby i ci pozostali w domach w obawie przed zakażeniem. Jedną z takich znanych osób, które postanowiły zaapelować do internautów w związku z koronawirusem, jest Robert Lewandowski. Piłkarz zamieścił długi i bardzo ważny post, w którym apeluje do swoich fanów.

Zobacz także: Szczęsny i piłkarze Juventusu w kwarantannie! Jeden z nich ma koronawirusa

Robert Lewandowski apeluje do fanów w związku z koronawirusem

W Polsce obecnie mamy już ponad 50 przypadków zakażenia wirusem Covid-19. Biorąc pod uwagę także inne kraje europejskie, sytuacja jest bardzo poważna.

Doskonale o tym wiedzą osoby znane, które są autorytetem dla swoich, zwłaszcza młodych, fanów. Taką osobą jest zdecydowanie Robert Lewandowski, idol wielu fanów piłki nożnej na całym świecie. 

Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach - rozpoczął swój wpis Robert.

Kapitan polskiej reprezentacji zaapelował do swoich fanów o to, żeby pozostali w domach i dbali o siebie.

Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: szanujmy zalecenia, jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach - napisał.

Jego wpis spotkał się z pozytywnym odzewem. Także żona Roberta, Anna Lewandowska, namawia do pozostania w domach i prowadzenia zdrowego trybu życia, bowiem wzmacnianie odporności jest obecnie dla każdego z nas bardzo ważne. 

Zobacz także: Blanka Lipińska o koronawirusie: "Nasze społeczeństwo zaczyna popadać w obłęd"

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają piękny dom w Monachium. Trenerka uchyliła nieco rąbka tajemnicy i pokazała niektóre wnętrza. Robią wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów