Robert Janowski ma psychofankę. Żona prezentera: "Grozi, że mnie zabije"

Marianna Bereza 02.07.2019
Robert Janowski z żoną Moniką
Fotografia: VIPHOTO/East News

Małżeństwo planuje podjąć zdecydowane kroki, żeby ochronić swoją rodzinę przez prześladowczynią. 

Robert Janowski i jego żona Monika są prześladowani. Prezenter ma psychofankę, która mimo zakazu sądowego wciąż narzuca się dziennikarzowi. Kobieta zaczęła nawet grozić śmiercią jego żonie.

Robert Janowski jest prześladowany

Jak podaje magazyn "Party", sprawa zaczęła się w 2011 roku, kiedy kobieta podeszła do Janowskiego podczas jednego z koncertów i wręczyła mu pluszowego misia. Od tamtej pory było tylko gorzej. Fanka zaczęła wysyłać dziennikarzowi miłosne e-maile oraz SMS-y, a nawet zakładać peruki, żeby dostać się na plan "Jaka to melodia?".

Mamy problem od paru lat, już ośmiu. Odkąd się pojawiłam, wszystko się skumulowało. Tej pani wydaje się, że jest żoną Roberta. Dostała zakaz zbliżania się do nas. Któregoś razu rzuciła w nas butelką, która rozbiła się tuż obok głowy Roberta – powiedziała menedżerka prezentera w rozmowie z Onetem.

Prześladowczyni potrafi w nocy przyjść pod dom dziennikarza i wydzwaniać domofonem. Sytuacja jest na tyle poważna, że kobieta zaczęła grozić Monice Janowskiej śmiercią.

Od dwóch, trzech tygodni problem wrócił. Ta pani dzwoni do nas z różnych numerów telefonu, wystaje pod domem. Mamy do czynienia z kimś, kto przychodzi o 3 w nocy pod nasz dom i grozi, że mnie zabije – tłumaczy Monika Janowska.

Żona dziennikarza przyznaje, że planuje podjąć zdecydowane kroki, aby ochronić rodzinę przed prześladowczynią. Sprawa trafi do sądu.

Na początku żartowaliśmy nawet trochę z całej sprawy. Ale były przecież przypadki morderstw czy napaści na podobnym tle, w podobnych sytuacjach; takie sprawy potrafią nagle stać się bardzo poważne. Nigdy nie wiadomo, w którą stronę to się potoczy, zwłaszcza jeśli jest to osoba chora - podkreśla Janowska.

Zobacz także: Janowski trafił do szpitala. Niepokojące wieści o byłym prowadzącym "Jaka to melodia?"

Lubisz oglądać seriale? Sprawdź, którzy aktorzy inkasują najwięcej za odcinek!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów