Robert Górski już po ślubie! Para połączyła ceremonię z chrzcinami

Adrianna Kubiak 09.09.2019
Robert Górski i Monika Sobień
Fotografia: Artur Zawadzki/Reporter/EastNews

Aktor w miniony weekend stanął z ukochaną na ślubnym kobiercu. Małżonkowie przygotowali dla gości eleganckie przyjęcie.

Robert Górski i Monika Sobień są już po ślubie. W weekend w jednym z warszawskich kościołów para powiedziała sobie sakramentalne „tak”. Podczas uroczystości zakochani postanowili też ochrzcić swoją córkę. Jak wyglądało przyjęcie?

Zobacz także: Marta Manowska zaatakowana przez fankę na Instagramie. Poszło o kwiaty w wannie!

Robert Górski i Monika Sobień – przygotowania do ślubu

Aktor o ślubnych planach informował media już od dłuższego czasu.  W jednym z tabloidów wyznał, że z ukochaną pragnie spędzić całe życie, a przed ołtarzem stanie tylko jeden raz.

Tak, bierzemy ślub kościelny. W małym kościele na warszawskiej Pradze. Pierwszy raz w życiu i się więcej już nie ożenię. Jesteśmy w trójkę wszyscy szczęśliwi. Chciałbym już teraz zająć się swoim nowym życiem. No nie mogę nic więcej powiedzieć – podkreślał Górski w rozmowie z "Super Expressem". 

Robert Górski i Monika Sobień - ślub i chrzciny córki 

W miniony weekend Robert Górski poślubił 14 lat młodszą Monikę Sobień. Zakochani wyznali sobie miłość w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie. Podczas ślubowania odbyły się także chrzciny kilkumiesięcznej córki, Maliny Górskiej.

Jak prezentowała się panna młoda? Kreacja Moniki była odważna. Żona Roberta postawiła na krótką, białą sukienkę, do której dobrała czerwone szpilki.

Po uroczystościach kościelnych para zorganizowała eleganckie przyjęcie. Pięknie udekorowany lokal z wyszukanym menu czekał już na przybycie gości.  Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Przemysław Borkowski, Janusz Chabior i Mikołaj Cieślak. Jak donoszą dziennikarze "Super Expressu", impreza ślubna odbyła się w jednej z restauracji ulokowanej na warszawskiej Pradze.

W menu znalazły się krem z leśnych grzybów z ziołową grzanką, flaki po warszawsku z pulpecikami i parmezanem, gęś z gruszką w czekoladzie, wędzone półgęski w sosie malinowym i carpaccio z buraka. Na deser podawano bezę z kremem chantilly i marakują, tiramisu, sernik z białą czekoladą i filetowane owoce – wyznaje tabloid.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka w bikini, zrzuciła kilkanaście kilogramów. "Szukam szczęki pod stołem"

Z jaką aktorką możesz wybrać się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów