Robert Górski u Wojewódzkiego: „Zniszczyłem wizerunek grzecznego chłopca”

Sandra Banach 30.10.2019
Robert Górski
Fotografia: EastNews/TomaszJastrzebowski

Robert Górski był ostatnio gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Założyciel Kabaretu Moralnego Niepokoju opowiedział między innymi o swoim małżeństwie.

O Robercie Górskim robi się coraz głośniej. Twórca kabaretowy kilka miesięcy temu po raz kolejny wziął ślub. Odtwórca roli Prezesa wydał także niedawno książkę pt. „Jak zostać prezesem”. Górski odwiedził także studio słynnego show Kuby Wojewódzkiego i odpowiedział na odważne pytania „króla TVN-u”.

Robert Górski w programie Kuby Wojewódzkiego

Kuba Wojewódzki na początku swojego show wypytywał twórcę kabaretowego o jego życie prywatne. Gwiazdor zdradził nawet, jak nazywa się jego córeczka.

Myślałem też o nowym dziecku i udało się. (...) Dziecko ma 8 miesięcy. (...) Ma na imię Malina.

Robert Górski dodał także, że podoba mu się małżeństwo.

Podoba mi się instytucja małżeństwa – powiedział Górski.

Na tych wyznaniach jednak się nie skończyło. Wojewódzki zapytał kabaretowego Prezesa o to, czy śmieje się, gdy uprawia seks.

Czasem się zaśmieję, jak mnie coś załaskocze. (...) Ale generalnie seks to poważna sprawa. Jak to mówią "z fiu*em nie ma żartów" – wyznał Robert Górski.

W trakcie programu lider Kabaretu Niemoralnego Niepokoju żartował z tego, że zdarzyło mu się w życiu naprawić wibrator. Na tym Górski nie skończył swoich dowcipów. Później wytłumaczył się ze swojego humoru.

Postanowiłem zniszczyć swój wizerunek grzecznego chłopca, który stosuje inteligentny żart, bo u ciebie można pozwolić sobie na więcej.

Na żartach i dowcipach jednak się nie skończyło. Robert Górki rozmowę z Kubą zakończył poważnym apelem. Kabareciarz zachęcił mężczyzn do regularnego badania jąder.

Zobacz także: Hanna Lis tęskni za córką. Tym zdjęciem i wpisem poruszyła internautów

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, z kim powinieneś być w parze w programie "Azja Express". Do dzieła!

Rozwiąż quiz

Z którą gwiazdą powinieneś być w parze w programie "Azja Express"?

1. Który z tych seriali podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów