Robert Gonera odbił się od dna. Popularny aktor potrzebuje do szczęścia tylko jednego

Łucja Siennicka 07.11.2019
Robert Gonera
Fotografia: Jakub Kaminski/East News

Robert Gonera jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów. Do tej pory nie miał łatwo w życiu, jednak dzięki silnej determinacji udało się mu pokonać przeciwności losu. Aktor wyznał, co jest mu potrzebne do szczęścia.

Robert Gonera jest kojarzony z ról w takich filmach jak "Dług", "Samowolka" czy "Dublerzy", dzięki którym zyskał rozpoznawalność i rozgłos. Niestety, w życiu osobistym aktora nie układało się już tak dobrze.

Gonera przyznał, że był przez wiele lat uzależniony od alkoholu, do tego zmagał się z bezdomnością. Podobno aktor wyszedł na prostą. 

Robert Gonera wyszedł na prostą. Aktor marzy o miłości

Robert Gonera przez wiele lat zmagał się z problemami osobistymi. Jak podaje pomponik.pl - aktor był na dnie, jednak w ostatnich latach udało mu się wyjść na prostą.

Rozpadały się jego małżeństwa. Z Jolantą Fraszyńską rozstał się po 4 latach małżeństwa, natomiast z Karoliną Wolską był związany przez dekadę.

Aktor podobno jest gotowy na nowy związek, bo potrafi już docenić. Gonera wrócił również do pracy - pisze scenariusze i wiersze oraz gra

Po 25 latach obcowania z alkoholem porzuciłem go. To była bardzo ciężka droga i ogromna determinacja. Od czterech lat nie piję - miał powiedzieć w wywiadzie dla "Na żywo".

Obecnie trzyma się świetnie i udało mu się pokonać przeciwności losu.

Który film z jego udziałem jest waszym ulubionym?

Zobacz także: Marta Linkiewicz przeszła spektakularną metamorfozę! Schudła ponad 15 kg

Lubisz filmy? Sprawdź, co o nich wiesz!

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów