Robert Gawliński przeszedł ogromną metamorfozę! Lider Wilków już tak nie wygląda

Zuzanna Morska 11.03.2020
Robert Gawliński
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Robert Gawliński postanowił zmienić swój wizerunek. Muzyk teraz jest nie do poznania. Zresztą sami zobaczcie!

Robert Gawliński to lider Wilków, który kojarzy się fanom nie tylko z charakterystycznym głosem, ale też z charakterystycznym wizerunkiem. Odkąd tylko pamiętamy, muzyk zawsze prezentował się na scenie w jasnobrązowych włosach długości do ramion.

Teraz jednak Gawliński postanowił zaszaleć z wizerunkiem i postawił na ekstremalną metamorfozę. Zupełnie go nie poznaliśmy!

Robert Gawliński zmienił fryzurę

Robert Gawliński postanowił sprawić sobie nową fryzurę. Lider zespołu Wilki obciął włosy i przefarbował się na blond. Na najnowszych zdjęciach na instagramowym profilu formacji zobaczymy Roberta w zupełnie nowym wydaniu.

Fanów zaskoczyło jednak najbardziej nagranie, na którym Gawliński po raz pierwszy zaprezentował się w zupełnie nowej odsłonie. Nie mogli powstrzymać się od komentarzy na temat tego wizerunku w mediach społecznościowych.

10 lat mniej!

Zastanawiam się, co to za facet. Dopiero po głosie poznałam.

Fajna fryzura, bardzo odmładza - piszą internauci.

Część z nich ma nawet teorię, że Wilki zamierzają wrócić do korzeni i do materiału muzycznego, który grali pod koniec lat 90-tych. Wszystko dlatego, że na ówczesnej okładce płyty Wilków widzimy Roberta Gawlińskiego właśnie w takim wydaniu - w krótkich blond włosach. 

Myślicie, że coś jest na rzeczy? W którym wydaniu podoba wam się bardziej?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów