Robert Biedroń o trudnych relacjach z Mietkiem: "Zdradę akcentował kupą przed pokojem"

Mateusz Patyk 06.04.2017
Robert Biedroń
Fotografia: ZetChilli.pl

Włodarz miasta Słupska podczas wizyt w domu, w którym do niedawna jeszcze mieszkał, musi liczyć się z nietypowymi reakcjami niektórych domowników.

Robert Biedroń wielokrotnie stawał w obronie praw zwierząt. Głośnym echem odbił się w Polsce jego sprzeciw wobec występowi na terenie Słupska cyrku, w którym jedną z atrakcji był występ tresowanych egzotycznych stworzeń.

Jest też propagatorem przyjmowania pod dach pozostawionych w schroniskach bezpańskich psów i kotów. Wspólnie z Joanną Krupą zachęcał do tego publicznie Słupszczan. Ale za przykładem muszą iść również czyny, więc nic dziwnego, że prezydent Słupska w swoim domu rodzinnym ma gromadkę zwierzaków, które oczekują jego wizyt z nieukrywanym utęsknieniem.

Wszystkie sobie żyją w świetnej symbiozie, chociaż kot Mietek był bardzo zaborczy i za każdym razem jak przyjeżdżałem do mamy (…), to moją zdradę akcentował kupą przed moim pokojem. Koty tak mają, że jak chcą pokazać swoją złość na przykład, że zostały odrzucone, to robią takie niemiłe rzeczy - powiedział redakcji ZetChilli.pl.

Jak widać, włodarz kilkudziesięciotysięcznego miasta ma spory kłopot z ujarzmieniem małego futrzanego stworzenia, jakim jest jego kot. Pomimo tego faktu, Robert Biedroń za każdym razem po opuszczeniu dobrze znanych mu czterech ścian nie może się doczekać, kiedy znowu spotka się ze swoimi pupilami.

Zobacz całe wideo o Mietku:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów