Rihanna zawstydziła prezydenta Francji. Próbował ją objąć, a ona? To zachowanie mówi wszystko

Anna Respondek 05.02.2018
Rihanna i Emmanuel Macron
Fotografia: EAST NEWS

Rihanna i Emmanuel Macron spotkali się na charytatywnej konferencji w Senegalu. Podczas przywitania doszło do zabawnej sytuacji. 

Rihanna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek, która swoje pierwsze kroki stawia także w aktorstwie. Wokalistka pochodząca z Barbadosu stara się uczestniczyć nie tylko w życiu artystycznym, ale także politycznym. Często angażuje się w różne akcje charytatywne. 

Zobacz także: Lena Dunham zrobiła sobie tatuaż inspirowany Rihanną

W piątek Rihanna wzięła udział w konferencja charytatywnej w Senegalu, której przysłuchiwał się także Emmanuel Macron, prezydent Francji. To już kolejny raz, kiedy Rihanna uczestniczyła w dyskusji na temat dostępu do edukacji dla dzieci z różnych regionów Afryki. 

Rihanna i Emmnuell Macron. Niezręczna sytuacja podczas spotkania 

Wygląda na to, że całe wydarzenie przebiegło pomyślnie, jednak media zauważyły, że między piosenkarką a prezydentem Francji doszło do niezręcznej sytuacji. Macron, który pierwszy raz wokalistkę poznał w 2017 roku, chciał serdecznie objąć Rihannę. Ta jednak zatrzymała jego ręce i wyglądała na wyjątkowo zaskoczoną i speszoną. 

Prezydent Francji znany jest ze swojego ciepłego i niekiedy zaskakującego podejścia w stosunku do nowo poznanych osobistości. Podczas wizyty Beaty Szydło we Francji równie chętnie okazywał jej atencję, obsypując jej policzka pocałunkami i obejmując ją. 

EN_01302451_1602
Fotografia: EAST NEWS
EN_01302451_1576
Fotografia: EAST NEWS
EN_01302451_1574
Fotografia: EAST NEWS

Zobacz także, jakie kobiety najczęściej zakochują się w niewłaściwych mężczyznach:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów