Rihanna wynajęła całą wyspę, by nagrać nową płytę

Adrianna Kubiak 07.06.2019
Rihanna
Fotografia: Instagram/@badgalriri

Rihanna poszukując spokoju, postanowiła wynająć całą wyspę. Czy piosenkarce uda się dokończyć nową płytę?

Rihanna przez długi czas milczała. Ostatni album wokalistki ukazał się aż 3 lata temu. Obecnie piosenkarka pracuje nad nową płytą. Aby odnaleźć spokój i inspirację, Rihanna wynajęła od producenta całą wyspę. Ile kosztuje jeden dzień wynajmu?

Zobacz także: Znany DJ odwołuje swoje koncerty! Przed nim operacja

Rihanna wynajęła prywatną wyspę

Rihanna pracując nad nową płytą, szukała swojego miejsca, w którym spokojnie mogłaby skupić się na procesie twórczym. Artystka w ubiegłym roku przeprowadziła się do Londynu, który najwidoczniej nie sprostał jej oczekiwaniom. Celebrytka narzekała, że wielokrotnie musiała ukrywać się przed paparazzi. Teraz artystka jeszcze raz postanowiła zmienić miejsce, z nadzieją, że będzie dogodne dla jej pracy.

Gdzie Rihanna pracuje nad nowym albumem?

Piosenkarka przebywa obecnie na leżącej w Anglii wyspie Osea. Miejsce to należy do Nigela Friedy, producenta, który wynajmuje całą wyspę na różne okazje. Koszt takiego przedsięwzięcia to ok. 20 tys. funtów za dzień. Na wyspie znajduje się wiele udogodnień m.in. studio nagrań, kino, basen czy siłownia.

Rihanna nie wyizolowała się jednak od społeczeństwa. Na prywatną wyspę zabrała ze sobą rodzinę i przyjaciół. Miejmy nadzieję, że spokój na wyspie przyśpieszy pracę nad nową płytą, na którą wszyscy fani z niecierpliwością czekają.

Zobacz także: Ed Sheeran stworzył własny ketchup! "Edchup" już jest hitem internetu

Rozwiąż quiz

Rozpoznasz teledysk po jednym kadrze?

kadr z teledysku
Fotografia: YouTube.com

1. Z którego teledysku pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów