Rihanna przyćmiła wszystkich na MET Gala 2018. Ubrała się jak papież

Paulina Ermel 08.05.2018
Rihanna na MET Gala 2018
Fotografia: Eastnews

MET Gala 2018 za nami. Motywem przewodnim była religia. Gwiazdy zinterpretowały go na swój własny sposób, ale jedna z nich wzięła sobie motyw do serca bardzo dosłownie. Mowa o Rihannie, która ubrała się na imprezę jak... papież!

Najbardziej modowa impreza świata za nami. W poniedziałkowy wieczór odbyła się słynna MET Gala. Gwiazdy zaprezentowały się na czerwonym dywanie Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku w strojach z motywami religijnymi. Stylizacją zachwyciła piękna Blake Lively, uwadze nie uszedł też strój Amal Clooney. Jednak to Rihanna po raz kolejny zapisała się w historii tej gali.

Zobacz także: Niespodziewany występ Madonny na MET Gala 2018. Wokalistka poruszyła cały świat

"Modowe Oscary" organizowane m.in. przez Annę Wintour połączone są z wystawą. Nazwa tegorocznej galerii to "Niebiańskie ciała: moda i wyobraźnia katolicka" i z nią związane były stroje gwiazd, które przybyły na galę. Nie zabrakło tu znanych osobistości ze świata muzyki, filmu czy modelingu, które brały udział w "wyścigu" o najciekawszą stylizację.

W czołówce znalazła się Rihanna. Na tę okazję wybrała kreację marki Maison Margiela. Papieskie nakrycie głowy projektu Johna Galliano, misternie tkana sukienka mini i kunsztowny płaszcz przejdą do historii.

Tylko 30-letnia Barbadoska mogła założyć taki strój. Ma on zarówno sporo zwolenników, jak i przeciwników, którzy twierdzą, że stylizacja jest obrazoburcza. Jej dotychczasowe kreacje z MET Gala zawsze były szeroko komentowane. Jak wypadła tym razem? 

Zobacz także: Balowe i futurystyczne kreacje gwiazd na Met Gala 2016

Trendy w modzie na 2018 rok:

Autor: Paulina Ermel

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów