Ridge z "Mody na sukces" ma już 65 lat. Jak dzisiaj wygląda Ronn Moss? To jedno się nie zmieniło

Anna Respondek 11.09.2017
Ron Moss
Fotografia: EAST NEWS

Czy nadal można go uznać za amanta?

Ronn Moss zyskał popularność dzięki serialowi "Moda na sukces", który zaczęto kręcić w 1987 roku. Przez dwadzieścia pięć lat był związany z postacią Ridga Forrestera, głównego amanta amerykańskiej telenoweli. 

W 2012 zrezygnował jednak z grania w "tasiemcu" i skupił się na swoich projektach muzycznych, aktorstwo odkładając zupełnie na bok. Jak sam przyznał, żałuje, że tak długo grał w serialu i że nie zdecydował się odejść dużo wcześniej. Producenci "Mody na sukces" rok po odejściu Mossa z produkcji, w jego roli obsadzili innego aktora, według oryginalnego Ridga był to bardzo niesprawiedliwe zachowanie.

To było jak przysłowiowy nóż w plecy. Poczułem się zdradzony i oszukany. Trzeba było mieć sporo dystansu i często się śmiać, żeby móc wytrzymać na planie - cytuje wypowiedź aktora Fakt.pl

Dzisiaj Ronn ma 65 lat, a swoim życiem bardzo chętnie dzieli się na Instagramie. I choć oczywiście upływający czas zrobił swoje, to aktor trzyma się wyjątkowo dobrze, a wysportowanej sylwetki mógłby mu pozazdrościć niejeden młody mężczyzna. 

Ile dalibyście mu lat? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów