To najzabawniejszy kot w sieci. Internauci pokochali jego osobowość i wzruszającą historię

Magdalena Kulej 12.04.2018
Kot Rexie
Fotografia: instagram.com/rexiecat/

Rexie zdążyła już wiele przejść w swoim kocim życiu. Dziś historia i wyjątkowa osobowość 3-letniego kotka zdobywa serca internautów. 

Rexie jest żywym dowodem na to, że niepełnosprawność nie oznacza wykluczenia. Ten 3-letni kotek ma jednak coś, co zachwyciło internautów – wyjątkowo optymistyczną osobowość i twarz pełną ekspresji.

Zobacz także: Naukowcy sprawdzili, czy koty naprawdę wolą jedzenie od kontaktu z człowiekiem

Rexie był maleńkim kotkiem, gdy jego poprzedni właściciele znęcali się nad nim i w końcu złamali kręgosłup. Ten jednak nie stracił chęci do życia. Z czasem nauczył się, jak w swoim stanie móc się nim w pełni cieszyć.

Robi wszystko to, co robia inne koty. Nie jest jedynie w stanie samodzielnie korzystać z toalety czy podrapać się za uszkiem… ale przecież od tego jest człowiek – mówi właścicielka Rexie, Dasha Minaeva.

Dasha przygarnęła kota zaraz po tym, jak został uratowany z rąk poprzednich właścicieli. Od tamtej pory są nierozłączni. Łapiące za serce zdjęcia Rexie umieszcza w mediach społecznościowych, gdzie każdego dnia wzruszają i rozbawiają niemal 200 tysięcy obserwatorów z całego świata.

Zobacz także: Koty liżące swych właścicieli robią to z ważnego powodu. Ta czynność ma dla nich znaczenie

Zobacz poniżej jeszcze więcej zdjęć kota, który podbił serca internautów:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów