Przyczyną złej gry były konflikty? Nie wszyscy zawodnicy naszej reprezentacji się lubią

Katarzyna Leszczyńska 25.06.2018
Reprezentacja Polski
Fotografia: East News

Mówi się o głośnym konflikcie Roberta Lewandowskiego i Kuby Błaszczykowskiego. Nie tylko oni jednak nie pałają do siebie miłością w polskiej reprezentacji.

Nadzieje stracone, wiara w polską drużynę podupadła. I choć całym sercem jesteśmy z nimi, nie ma się co łudzić – mundialowa przygoda dla nas się zakończyła. Wszyscy teraz zastanawiamy się dlaczego, co takiego stało się z drużyną, która doszła do ćwierćfinału Euro 2016. I choć nie ma na to pytanie jednej odpowiedzi, okazuje się, że winić możemy za to m.in. relacje między samymi piłkarzami.

Zobacz także: O konflikcie Lewandowskiego i Błaszczykowskiego media pisały od lat. A jak jest teraz?

O konflikcie Roberta Lewandowskiego z Kubą Błaszczykowskim mówi się od dawna i nikt tego nie ukrywa. Ku naszemu zaskoczeniu okazuje się, że nie tylko oni nie przepadają za sobą w naszej kadrze. Drużyna powinna być jednością, a grupki wzajemnej adoracji nie pomogą wygrać meczy, zwłaszcza tak ważnych jak te mundialowe. Zobaczcie w galerii, między którymi piłkarzami polskiej reprezentacji były spięcia i dlaczego. Z naszej strony mamy tylko nadzieję, że te konflikty już zostały zażegnane.

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów