Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji? Te kwoty robią wrażenie!

Katarzyna Leszczyńska 20.06.2018
Polska reprezentacja: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Kamil Grosicki, Sławomir Peszko, Grzegorz Krychowiak
Fotografia: Shutterstock.com

Piłkarze polskiej reprezentacji grają w wielu prestiżowych klubach z całego świata. Nic więc dziwnego, że ich zarobki również są prestiżowe.

Za nami pierwszy mecz polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Rosji. Niestety przegraliśmy z Senegalem 1:2. Pozostaje nam jednak zaśpiewać "Polacy nic się nie stało" i kibicować dalej! Wciąż wierzymy w wyjście Polaków z grupy i nie możemy doczekać się kolejnego meczu, mając jednocześnie nadzieję, że tym razem los będzie nam sprzyjał. W oczekiwaniu na spotkanie naszej reprezentacji z Kolumbią przyjrzymy się dokładnie naszym piłkarzom, a konkretnie… ich zarobkom.

Zobacz także: Bayern ustalił cenę za Lewandowskiego. To rekordowa kwota!

Nasi polscy reprezentanci na co dzień grają w najlepszych drużynach na całym świecie. Nic więc dziwnego, że ich zarobki przyprawiają o zawrót głowy. Na pierwszym miejscu plasuje się oczywiście Robert Lewandowski. Nasz kapitan gra w Bayernie Monachium i występuje niemal w każdym meczu niemieckiej drużyny. Oprócz tego ma wiele kontraktów reklamowych i choć ostatnio nieco gorzej radzi sobie na boisku, wciąż pozostaje w czołówce najlepszych piłkarzy świata. A jak jest z innymi zawodnikami polskiej reprezentacji? Zobaczcie w galerii!

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów