Piłkarze polskiej reprezentacji występują w wielu reklamach. Ile zarobili na kampaniach podczas mundialu?

Katarzyna Leszczyńska 27.06.2018
Robert Lewandowski i piłkarze polskiej reprezentacji
Fotografia: East News

Piłkarze polskiej reprezentacji mają wysokie zarobki. Dorabiają sobie również na reklamach, co po mundialu zarzucili im kibice. Jakie to są kwoty?

Zarobki piłkarzy robią wrażenie. Nasi reprezentanci na co dzień grają w prestiżowych europejskich klubach, m.in.: Bayernie Monachium czy Juventusie F.C. Do tego dochodzą zarobki za występy w reprezentacji. I choć nie udało im się dobrze zaprezentować na mundialu wiemy już, że i tak czekają ich wysokie premie. Jakby tego wszystkiego było mało nie da się ukryć, że nasi piłkarze występują w wielu reklamach, co jest im wyrzucane po przegranych ostatnio meczach.

Zobacz także: Ile zarabiają piłkarze polskiej reprezentacji? Te kwoty robią wrażenie!

Reklamy, wiadomo, nastawione są na przynoszenie zysków. A te trafiają nie tylko na konto właścicieli marek, ale przede wszystkim twarzy tych marek, czyli ludzi, którzy swoim nazwiskiem podpisują się pod danym produktem. Nasi piłkarze są w tym mistrzami. Zwłaszcza teraz, w okresie mundialowym, zdobią billboardy, udzielają swoich twarzy i głosów kampaniom w radiu oraz telewizji. I zgarniają za to konkretne sumki. Zobaczcie, ile piłkarze polskiej reprezentacji zarobili na samych reklamach podczas tego mundialu.   

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów