Reporter rozmawia z Rusin o relacjach z byłym mężem. Jedno pytanie całkowicie wybiło ją z tropu

Emilia Klima 02.02.2018
Tomasz Lis, Kinga Rusin
Fotografia: East News/Przeambitni.pl

Kinga Rusin bardzo dzielnie radziła sobie z trudnymi pytaniami dziennikarza. 

Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w 2006 roku. Dziennikarz związał się później z byłą najlepszą przyjaciółką prowadzącej "Dzień Dobry TVN" , Hanną Lis. Niestety i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rusin i Lis wychowują wspólnie dwie dorosłe córki, Polę i Igę. Dziennikarka niejednokrotnie wspominała, że to właśnie przez wzgląd na ich dobro stara się utrzymywać z byłym mężem poprawne relacje. 

Zobacz także: Korwin-Piotrowska skomentowała rozstanie Lisów. Fani krytykują jej wpis: Nie spodziewałam się tego po tobie

W ostatnim czasie sporo emocji w mediach wywołał fakt, że byli małżonkowie pojawili się razem na jednej imprezie. Okazja była wyjątkowa - rodziców Igi nie mogło zabraknąć na jej studniówce. Właśnie o to wydarzenie zapytał Rusin reporter portalu Przeambitni.pl. 

Mamy stosunki takie, jakie widać. Wiadomo, że nie mamy dzieci, przecież nie będziemy się rozdzielać w czasie uroczystości, które dla naszych dzieci są najważniejsze. Absolutnie robimy wszystko żeby im było miło - odpowiedziała na pytanie o obecne stosunki z byłym mężem. 

Dziennikarz nie ustępował i chciał się dowiedzieć, czy Lis i Rusin widują się też poza takimi "wymuszonymi sytuacjami, na przykład na kawę. Wyraźnie zakłopotana dziennikarka odpowiedziała wymijająco:

Czas mija... To już minęło - powiedziała. 

Reakcja dziennikarki wskazuje na to, że to nadal trudny dla niej temat. A przynajmniej taki, którym niezbyt chętnie chce się dzielić z mediami. Podziwiamy za cierpliwość i dyplomację ;)

PolecamyKinga Rusin po raz pierwszy w bikini na okładce magazynu. Co ta Ewa Chodakowska robi z kobietami

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów