Reni Jusis obchodzi Dzień Nagiego Ogrodnictwa. Rozwiązanie zagadki jednak rozczarowuje

Emilia Klima 08.05.2017
Reni Jusis
Fotografia: Iinstagram.com

Wokalistka wywołała niemałe zamieszanie pokazując na Instagramie nagie zdjęcie. 

Reni Jusis słynie z zamiłowania do natury i ekologii, dlatego nikogo nie mogło szczególnie zdziwić, że to właśnie ta polska gwiazda postanowiła świętować Światowy Dzień Nagiego Ogrodnictwa. Dobrze przeczytaliście - nagiego.

Wokalistka poszła na całość i pokazała na Instagramie swoje nagie zdjęcie w ogrodzie. Temat od razu został podchwycony przez media, które rozpisywały się o sensacyjnym poście Jusis. Fani gratulowali jej odwagi i komplementowali figurę gwiazdy. 

Niestety ekscytacja internautów okazała się przedwczesna. Reni wrzuciła zdjęcie promujące święto z szerzej światu nieznaną pasjonatką nagiego ogrodnictwa. Nieszczęśliwie się złożyło, że dziewczyna faktycznie przypomina Reni Jusis z czasów młodości. Przyznajemy - na kilka sekund też się daliśmy nabrać. ;-)

Zdjęcie promujące Dzień Nagiego Ogrodnictwa
Fotografia: Zdjęcie promujące Dzień Nagiego Ogrodnictwa

Dzień Nagiego Ogrodnictwa

To wyjątkowe święto obchodzone jest w pierwszą sobotę maja od 2005 roku. Pomysłodawcą jest redaktor magazynu "Nude&Natural", który zainspirował się Światowym Dniem Jazdy Nago na Rowerze. Jak wyjaśnia, w pokazywaniu nagich zdjęć z ogródka nie chodzi o epatowanie nagością, a o promowanie idei akceptowania swojego ciała ze wszystkimi jego mankamentami. 

Reni Jusis od lat podkreśla, że ważne jest dla nie życie z szacunkiem do naturalnego środowiska. Do wokalistki zdążyła przylgnąć nawet łatka "eko- mamy". Wszystko przez wywiady, w których gwiazda opowiadała o tym, że jej dzieci bawią się zabawkami z recyklingu, a ona pierze ich ubrania w orzechach i używa tetrowych pieluch. 

A dla wszystkich zawiedzionych faktem, że to nie Reni na zdjęciu z ogródka, mamy małe pocieszenie w postaci fotki w bikini. ;-)

Reni Jusis
Fotografia: Reni Jusis
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów