Twarz Renee Zellweger mocno zmieniła się przez ostatnie lata. Teraz aktorka wraca z nowym image'em

Anna Respondek 21.03.2018
Renee Zellweger
Fotografia: EAST NEWS

Renee Zellweger powróci na pierwsze strony gazet? Aktorka dla roli zmieniła się nie do poznania

Renee Zellweger jakiś czas temu zniknęła z pierwszych stron gazet. Jej wielki "come back" wprawił wiele osób w osłupienie, ponieważ aktorka zdecydowała się na drastyczne operacje plastyczne, które zupełnie zmieniły jej rysy twarzy. 

Zobacz także: Bridget Jones 4! "Dziennik Bridget Jones" powraca - to już wiemy o kontynuacji

W 2016 roku na ekrany kin weszła trzecia część "Bridget Jones". Najwięksi miłośnicy filmu i Zellweger nie mogli zrozumieć, dlaczego gwiazda poddała się zabiegom medycyny estetycznej. W sieci pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. 

Teraz Renee Zellweger ma szansę ponownie powrócić na szczyt. Już niedługo aktorka wcieli się w postać legendarnej gwiazdę Hollywood, Judy Garland, która rozkochiwała w sobie największych amantów kina. 

Zellweger do roli Garland przeszła dużą zmianę. Ostatnio w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu filmu i trzeba przyznać, że robi olbrzymie wrażenie. Fani aktorki na różnych portalach społecznościowych zachwycają się nowym image'em gwiazdy i przyznają, że chcieliby, aby Zellweger wróciła na sam szczyt. 

Jest idealne do tej roli. Nie mogę się doczekać filmu. 

Jestem podekscytowana. Renee z pewnością będzie świetna - pisali. 

Film biograficzny o Judy Garland

Fabuła filmu o Judy Garland rozpocznie się w 1968 roku, czyli niemalże 30 lat po tym, jak aktorka zagrała w jednym z najbardziej popularnych filmów w swoim dorobku, czyli "Czarnoksiężniku z Oz". Fani legendy kina będą mogli zobaczyć jej ostatni rok z życia i przygotowania do występów w Londynie. Garland zmarła w czerwcu w 1969 roku w wyniku przedawkowania leków. 

Jesteście ciekawi wielkiego powrotu Zellweger? ;) 

Zobacz także: Renee Zellweger pokazała zdjęcie z młodości, kiedy była "seksowną cheeeleaderką"

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów