To nie koniec konfliktu gwiazd. Kaczoruk odpowiada na oskarżenia Rozenek

Martyna Wojciechowska 22.03.2018
Renata Kaczoruk
Fotografia: Instagram.com/renulka

Kto ma rację?

Udział w programie "Azja Express" był dla Renaty Kaczoruk trudnym doświadczeniem. Obserwatorzy na Instagramie i uczestnicy show nie pozostawili na niej suchej nitki. O jej konflikcie z Małgorzatą Rozenek-Majdan rozpisywały się wszystkie polskie portale show-biznesowe. Teraz modelka postanowiła skomentować oskarżenia Rozenek.

Zobacz także: Renata Kaczoruk w wyjątkowo odważnej kreacji

Renata Kaczoruk odpowiada na krytykę Małgorzaty Rozenek

Zdaje się największy kryzys Renata Kaczoruk ma już za sobą. Dziś cieszy się rosnącą sympatią widzów "Tańca z Gwiazdami" i stara się zapomnieć o przeszłości. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i odniosła się do wcześniejszych oskarżeń Małgorzaty Rozenek, która zarzuciła Renacie hipokryzję:

To osoba, która twierdziła, że poszła do programu tylko dlatego, że chciała zwiedzić Azję, ale absolutnie nie popiera parcia na szkło i nie chce mieć z tym nic wspólnego i uważa polski showbiznes za wylęgarnię tak złych osób jak ja i idzie do programu, który jest stricte show-biznesowy - Rozenek komentuje zachowanie Kaczoruk.

Renata przedstawiła swoje zdanie i dodała, że woli skupić się teraz na tańcu:

Nie wiem, który moment Małgosia cytuje, bo takie słowa nie mogły paść z moich ust. Pozostawiam to poza moją przestrzenią. To nie jest to, o czym myślę w tej chwili. Myślę o tańcu, fanach, o tym co się dzieje. Jest tu tak fajnie, że nie ma tutaj miejsca, żeby się przejmować czymś nieprzyjemnym - powiedziała Kaczoruk w rozmowie z "Faktem".

Kaczoruk dodała, że "Taniec z gwiazdami" stał się dla niej sposobem na oczyszczenie:

To dla mnie jest oczyszczenie. Ten program to okazja, by skupiać się na fajnych emocjach i na zupełnie innym rodzaju myśli, niż medialne atrakcje.

Jak myślicie, ma szansę wygrać Kryształowa Kulę?

Zobacz także: Wojewódzki krytykuje Rozenek i Majdana. Nie spodobała mu się jedna rzecz. Mocne słowa

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów