Joanna Koroniewska jest partnerką syna Katarzyny Dowbor. Media rozpisywały się o ich konflikcie. Powód? Dziennikarka komentuje

Katarzyna Leszczyńska 04.10.2017
Joanna Koroniewska i Katarzyna Dowbor
Fotografia: EAST NEWS

Obie panie niechętnie do tego wracają. 

Katarzyna Dowbor uchodzi obecnie za idealną teściową. Na każdym kroku stara się wspierać syna i jego żonę. Stara się też udzielić wsparcia Joannie Koroniewskiej, której matka zmarła, gdy aktorka miała zaledwie 22 lata. Ciepło rodzinnego domu uzyskała od Katarzyny i jej syna Macieja Dowbora. Relacje obu pań jednak nie zawsze układały się tak kolorowo jak obecnie.

Jak donosiły media, relacje Katarzyny Dowbor i Joanny Koroniewskiej ochłodziły się, gdy aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Janinę. Wówczas młodzi rodzice oczekiwali pomocy od strony świeżo upieczonej babci. Katarzyna zdecydowała się jednak rzucić w wir pracy, rozpoczynając prowadzenie nowego wówczas programu w Polsacie „Nasz nowy dom”. Plotki o nieprzyjaznych stosunkach obu pań ucichły dopiero po szczerej wypowiedzi dziennikarki.

Joasia jest bardzo dobrą i wyrozumiałą synową. Rozumie, że babcia pracuje. Janinka też rozumie – mówiła wówczas Dowbor.

Ich relacje zacieśniły się, gdy małżeństwo Joanny i Macieja przechodziło kryzys. Wtedy Katarzyna dała aktorce duże wsparcie. Obecnie dziennikarka oczekuje swojego kolejnego wnuka. Obiecała Joannie i Maciejowi, że nie będzie wypowiadała się na ten temat w mediach. Ma jednak nadzieję, że będzie babcią z prawdziwego zdarzenia.

Pojawienie się dziecka w rodzinie to zawsze wielka radość. Proszę nie ciągnąć mnie za język. Umówiłam się z młodymi, że nie będę w ogóle komentować ich życia - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Dobry Czas". 

Nowy potomek w rodzinie Dowborów ma się urodzić w styczniu przyszłego roku. Katarzyna Dowbor tym razem chce się zaangażować w pomoc przy opiece nad wnuczką. Pierwsza córka Joanny i Macieja ma osiem lat. Biorąc pod uwagę różnicę wieku między dziećmi, pojawienie się niemowlaka na pewno będzie prawdziwy wyzwaniem dla całej rodziny.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów