Reese Witherspoon pokazała zdjęcie z córką, a internauci nie kryją zdziwienia. "Jakbyś patrzyła w lustro"

Redakcja 10.02.2017
Reese Witherspoon
Fotografia: ONS

Aktorka publikując zdjęcie dała swoim fanom twardy orzech do zgryzienia. 

Reese Witherspoon, aktorka znana przede wszystkich z filmów "Szkoła uwodzenia", czy dwóch części "Legalnej blondynki" doskonale wie, jak wzbudzić zainteresowanie fanów.

Na portalu społecznościowym opublikowała zdjęcie, na którym pozuje razem z córką. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że obie panie wyglądają na nim niemal identycznie. Internauci, którzy śledzą profil aktorki na Instagramie, a jest ich ponad 8,5 miliona, nie mogą wyjść z podziwu i chyba do końca uwierzyć w to, co właśnie zobaczyli.

Reese i Ava wyglądają niemal jak dwie krople wody. Nic dziwnego, że wielu internautów ma poważne problemy z ich odróżnieniem. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że aktorka i jej córka celowo ustawiły się w tej samej pozycji, mają podobne fryzury, a nawet ten sam zjawiskowy uśmiech. 

Wow...wyglądacie jak bliźniaczki. Pięknie - napisał jeden z internautów. 

Ja widzę podwójnie! - dodał kolejny

O Matko, jakbyś patrzyła w lustro. Nie wierzę w to, co widzę! - podsumował kolejny. 

Reese Witherspoon z 17-letnią córką Avą
Fotografia: www.instagram.com/reesewitherspoon/

Reese Witherspoon z 17-letnią córką Avą 

Nowa gwiazda?

40-letnia Witherspoon ma troję dzieci. To jednak jej najstarsza pociecha ze związku z aktorem Ryan'em Phillippem, 17-letnia dziś Ava, wzbudza największe zainteresowanie mediów.

I choć nie możemy zobaczyć jej jeszcze w żadnej produkcji filmowej, na czerwonym dywanie czuje się doskonale. Udowodniła to dwa lata temu podczas gali American Cinematheque Award Show. Pozując do zdjęć z mamą, nie sprawiała wrażenia stremowanej, a wręcz przeciwnie - w blasku fleszy czuła się bardzo swobodnie.

Również ostatnio, na premierze serialu "Wielkie kłamstewka" udowodniła, że wielki świat filmowy nie jest jej straszny. Jasne jest, że 17-latka ma wszelkie predyspozycje do tego, aby stać się ulubienicą kolorowej prasy. Dodatkowym atutem jest fakt, że jest niemal kopią swojej znanej matki. A dla wszystkich, którzy wciąż mają problem z rozwiązaniem zagadki "która to która", śpieszymy z wyjaśnieniem.

Reese Witherspoon stoi po prawej stronie ;-) 

Aktorka z córką na premierze serialu "Wielkie kłamstewka"
Fotografia: ONS

Aktorka z córką na premierze serialu "Wielkie kłamstewka"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów