Reese Witherspoon i Pink musiały odpowiedzieć na bardzo kłopotliwe pytanie u Ellen. Po aktorce się tego nie spodziewaliśmy

Anna Respondek 08.09.2017
Resee Witherspoon i Pink
Fotografia: Youtube/TheEllenShow

Ellen wie, jak sprawić, żeby jej goście się "zaczerwienili". 

Ellen DeGeneres prowadzi jeden z najbardziej znanych talk-show w Stanach Zjednoczonych, "The Ellen DeGeneres Show". Znana jest ze swojego wyjątkowego podejścia do gości i ciekawych pomysłów, którymi tych gości zaskakuje. 

Jakiś czas temu w show pojawiła się zabawa  "Never Have I Ever" ("Nigdy, przenigdy nie zrobiłam"- przyp.red.), w której Ellen "zmusza" swoich gości do różnych nietypowych wyznań. 

W ostatnim odcinku w programie pojawiły się Reese Witherspoon i Pink, które zgodziły się wziąć udział w zabawie. Nie spodziewały się jednak, że będą musiały powiedzieć tak wiele. Ellen poszła na całość i zapytała, czy kiedykolwiek robiły "to" w miejscu publicznym. Reakcja pań była bezbłędna. Reese zaczerwieniła się jak mała dziewczynka, natomiast Pink bez skrępowania przyznała, że jak najbardziej kiedyś do czegoś takiego doszło. 

Zrobić to? No proszę... Co "to" oznacza? - próbowała zagadać aktorka, jednak również przyznała, że coś takiego miało miejsce.

Po wszystkim piosenkarka dodała, że wydarzyło się "to" w parku, natomiast Reese stwierdziła, że nie przyjmuje żadnych dalszych pytań na ten temat. Żeby zadośćuczynić gościom prowadząca również odpowiedziała na to pytanie, ujawniając, że w jej przypadku nigdy coś takiego nie miało miejsca. 

Wygląda jednak na to, że artystkom zabawa się spodobała, ponieważ bez jakiegokolwiek zawstydzenia przyznały, że przeglądają telefony swoich mężów, a aktorka ujawniła, że kiedyś "zabawiała się" z jakimś chłopakiem, kiedy inni ludzie byli w pokoju. 

Cicha woda brzegi rwie, prawda? ;)

giphy-tumblr (1)
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów