Ujawniono raport z sekcji zwłok Whitney Houston! Przerażające informacje

Paulina Ermel 31.01.2020
Whitney Houston
Fotografia: Phil Loftus/Capital Pictures/EAST NEWS

Aż trudno uwierzyć, że od śmierci wokalistki minęło już 8 lat...

Śmierć Whitney Houston w lutym 2012 roku wstrząsnęła całym światem. Piosenkarka została znaleziona martwa w wannie w hotelowym pokoju. Jako przyczynę śmierci podaje się przedawkowanie leków.

Okazuje się jednak, że to tragiczne wydarzenie jest dużo bardziej tajemnicze i mroczne, niż mogłoby się nam wydawać. Wyciekł raport z sekcji zwłok artystki. Szokujące informacje zostały ujawnione.

Raport z sekcji zwłok Whitney Houston

Whitney Houston miała niezwykły głos. Talent w połączeniu ze wspaniałą osobowością, a także rewelacyjnymi piosenkami, które będą towarzyszyć nam już zawsze, sprawiały, że miała ona miliony fanów na całym świecie.

Jednak jak każdy inny człowiek, tak i amerykańska piosenkarka miała swoje "demony". W ostatnich latach życia Houston miała mieć problemy z narkotykami. Uzależnienie widoczne było m.in. w jej wyglądzie.

W lutym 2012 roku miała wystąpić podczas rozdania prestiżowych nagród Grammy. Niestety nie dożyła tego show. Znaleziono ją martwą w hotelowej wannie. Za przyczynę śmierci uznano przedawkowanie leków.

Raport z sekcji zwłok, do którego udało się dotrzeć portalowi "Daily Star", mówi jednak dużo więcej. Amerykańskie medium podaje, że Whitney miała protezy 11 zębów - jej własne zniszczone zostały w wyniku nadużywania narkotyków. Miała także problem z wypadającymi włosami - nosiła sztuczne pasma, które były na stałe przyszyte do jej własnych włosów.

Ponadto na jej ciele można było zobaczyć wiele wkłuć po igłach. To jednak nie koniec. Stosowanie narkotyków, alkoholu i papierosów doprowadziło u Houston do rozwoju miażdżycy i poważnych problemów z sercem. Stwierdzono u niej także rozedmę płuc.

Ten projekt robi furorę na świecie. Wszystko przez to, że na zdjęciach pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!     

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów