Gwiazdy uczciły pamięć Piotra Woźniaka-Staraka na ramówce Polsatu

Zuzanna Morska 30.08.2019
Piotr Woźniak-Starak
Fotografia: Eastnews

Na ramówce Polsatu oddano hołd zmarłemu producentowi. Padło też wiele ciepłych słów pod jego adresem.

Piotr Woźniak-Starak zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Biznesmen wypadł z motorówki podczas wykonywania gwałtownego manewru. W czwartek 29 sierpnia odbyła się uroczysta msza żałobna w Konstancinie-Jeziornie w intencji zmarłego. Pojawili się na niej bliscy, przyjaciele i znajomi producenta filmowego.

Nie wszyscy dotarli na to wydarzenie ze względu na obowiązki służbowego. W tym samym czasie odbyła się powiem prezentacja ramówki Polsatu. Nie zapomniano jednak o Piotrze Woźniaku-Staraku i uczczono jego pamięć w wyjątkowy sposób.

Ramówka Polsatu: gwiazdy uczciły pamięć Piotra Woźniaka-Staraka

Prezentację jesiennej ramówki Polsatu poprowadził Krzysztof Ibisz. Prezenter pożegnał przyjaciela poruszającymi słowami.

Najbliżsi, przyjaciele, współpracownicy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Także i my, właśnie teraz, poświęćmy Piotrowi naszą chwilę zadumy. Piotrze, byłeś dobrym człowiekiem. Zostaniesz na zawsze w sercach przyjaciół - powiedział.

Poprosił też o uczczenie pamięci producenta filmowego minutą ciszy.

Przypominamy, że to właśnie Ibisz był jedną z osób, którą szczególnie dotknęła śmierć Woźniaka-Staraka. Dziennikarz, po odnalezieniu ciała biznesmena, zamieścił w sieci poruszający wpis na temat Piotra.

O osobie tak barwnej i wielowymiarowej trudno pisać w czasie przeszłym. Prawie każde odejście zaskakuje, ale Twoje Piotrze jest jak najczarniejsze zakończenie dobrego filmu. Wielka tragedia w ludzkim wymiarze, ale też w tym mniej ważnym, zawodowym to ogromna strata dla polskiej sztuki filmowej. Wyprodukowałeś wspaniałe dzieła, które pokochaliśmy, arcydzieła były na wyciągnięcie ręki. Będzie mi brakowało rozmów z Tobą, o Twoich kolejnych projektach i o życiu po prostu. Byłeś dobrym i życzliwym ludziom człowiekiem. Takim Cię zachowam w moim sercu na zawsze - napisał.

W czwartek producenta żegnało mnóstwo osób ze świata show-biznesu. Na mszy żałobnej pojawili się m.in. Alicja Bachleda-Curuś z partnerem, Małgorzata i Radosław Majdanowie, Piotr i Karolina Kraśkowie, Grażyna Torbicka, Edward Miszczak, Xawery Żuławski i wiele innych.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów