Zawierucha o tym, jak zdobył numer do hollywoodzkiej aktorki! Aktor opowiedział o pracy u Tarantino

Paulina Ermel 21.11.2018
Rafał Zawierucha
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Rafał Zawierucha był gościem we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego. Aktor ujawnił kulisy pracy u Quentina Tarantino i zdradził, że udało mu się zdobyć numer do pięknej hollywoodzkiej aktorki.

Choć Rafał Zawierucha ma na koncie wiele filmowych ról, lepiej poznaliśmy go dopiero w momencie, kiedy okazało się, że zagra on postać Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Na placie "Once Upon a Time in Hollywood" Zawierucha poznał wielu hollywoodzkich aktorów. O szczegółach współpracy i o tym, jak zdobył numer do pięknej Margot Robbie, opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego.

Rafał Zawierucha w filmie Quentina Tarantino

Gośćmi we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego byli Paweł Domagała i Rafał Zawierucha. Ten drugi jest ostatnio na językach wszystkich - występuje bowiem w najnowszym filmie Tarantino. Zawierucha zagrał u boku Leonardo DiCaprio i Brada Pitta. Z kolei jego filmową żoną została Margot Robbie!

Zobaczyłem Margot Robbie i powiedziałem jej ''Cześć, jestem twoim nowym mężem". I za chwilę poznaję Emilia, który gra Jaya w filmie, za chwilę poznaję Damona, który gra Mansona w filmie, a za chwilę ktoś stuka mnie palcem w plecy i mówi "Cześć Rafał, cieszymy się, że przyjechałeś. Witamy w rodzinie Tarantino"

Zawierusze udało się m.in. zdobyć numer do pięknej Australijki! Nie miał przy sobie telefonu, więc Margot zapisała mu go na ręku!

Wszedłem raz spotkać się z Margot przed jedną ze scen. Margot mówi, żebyśmy spotkali się i poszli gdzieś pogadać prywatnie poza planem. "Zadzwoń do mnie". Ja mówię: "Nie mam telefonu". Ona: "To czekaj" i zapisała mi na ręce swój numer telefonu

Kibicujecie aktorowi? Wygląda na to, że ma szansę na międzynarodową sławę - taką, jaką zdobyli Joanna Kulig i Tomasz Kot.Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te polskie filmy zostały ocenione najlepiej! Poznaj 10 najlepszych polskich produkcji wszech czasów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów