Rafał Zawierucha pokazał jedno z ulubionych zdjęć z Hollywood. Pozuje ze Snoop Doggiem!

Zuzanna Morska 14.08.2019
Rafał Zawierucha
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Polski aktor zamieszcza w sieci zdjęcia z gwiazdami, które wybrały się na premierę filmu Tarantino z jego udziałem. Zobaczcie, kto mu towarzyszył!

Rafał Zawierucha nie może ostatnio narzekać na brak zainteresowania. Polski aktor zagrał u boku hollywoodzkich gwiazd w najnowszej produkcji Quentina Tarantino pt. "Pewnego razu... w Hollywood". Od tej pory jego kariera nabrała tempa.

Zawierucha jest bardzo podekscytowany faktem, że zagrał w jednym filmie w Bradem Pittem, Leonardo DiCaprio czy Margot Robbie. Na jego instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z premiery "Pewnego razu... w Hollywood", na których pozuje z kolejnymi wielkimi gwiazdami!

Rafał Zawierucha na zdjęciu ze Snoop Doggiem

Premiera "Pewnego razu... w Hollywood" już 16 sierpnia. Najnowszy film Quentina Tarantino wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko ze względu na kunszt reżyserski artysty, ale też przez kultową obsadę. W filmie zagrają Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy Margot Robbie. U ich boku zobaczymy Rafała Zawieruchę!

Światowa premiera filmu już się odbyła i polskiego aktora nie mogło na niej zabraknąć. Zawierucha podzielił się ze swoimi fanami zdjęciami, na których pozuje u boku Pitta czy DiCaprio. Ale na tym nie koniec niespodzianek.

Zamieścił też w sieci fotografię, na której towarzyszy mu... Snoop Dogg.

No dobra - podzielę się jednym z wielu zdjęć jeszcze z Hollywood :) To zawsze miło, gdy na premierę filmu, w którym grasz, wpadają różni goście - tutaj akurat @snoopdogg co za akcja :)))) i @officialtonibasil genialna, legendarna choreograf :) a w Polsce film "Pewnego razu... w Hollywood" już za chwilę! Kto oglądał? Jak wrażenia? - napisał w poście pod zdjęciem.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy Rafała. I na jego zdjęcia z hollywoodzkimi gwiazdami!

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozuję gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.          

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów