Rafał Zawierucha na zdjęciach z Pittem i Tarantino! Jak aktor prezentował się na czerwonym dywanie?

Rafał Zawierucha w garniturze
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Rafał Zawierucha pojawił się na czerwonym dywanie podczas amerykańskiej premiery "Once Upon a Time in Hollywood". Wstawił zdjęcia z Pittem i Tarantino.

"Once Upon a Time in Hollywood" to nowy film Quentina Tarantino, który na ekrany polskich kin wejdzie już 16 sierpnia. Właśnie odbyła się oficjalna premiera filmu w Stanach Zjednoczonych. Z tej okazji do Los Angeles udał się polski aktor, Rafał Zawierucha, który w najnowszym filmie Tarantino wciela się w postać Romana Polańskiego. Gwiazdor zaprezentował się na czerwonym dywanie u boku największych gwiazd. Jak wyglądał Zawierucha i pozostali aktorzy?

Zobacz także: Zawierucha zdradził, że był wyśmiewany przez Leonardo DiCaprio i Brada Pitta

Rafał Zawierucha na premierze "Once Upon a Time in Hollywood"

O tym, że Rafał Zawierucha zagra w filmie Quentina Tarantino, wiemy od dłuższego czasu. Mogliśmy go już zobaczyć nawet w oficjalnym zwiastunie produkcji. Musimy przyznać, że występ polskiego aktora u Tarantino napawa nas dumą!

Rafał Zawierucha opublikował właśnie zdjęcia z oficjalnej amerykańskiej premiery "Once Upon a Time in Hollywood". Aktor pozuje na czerwonym dywanie m.in. u boku Quentina Tarantino oraz Brada Pitta! Fani Polaka są zachwyceni tymi fotografiami i z dumą komentują jego zdjęcia.

Brawo! Najlepsza reprezentacja Polski.

Duma! Wielkie brawa.

Super, gratuluję i zazdroszczę selfie z Quentinem!

Rafał, obyśmy jak najczęściej widywali cię w takim towarzystwie! 

My również zazdrościmy aktorowi selfie z Quentinem. Zobaczcie, jak Rafał Zawierucha prezentował się na czerwonym dywanie.

Zobacz także: Żona Polańskiego krytykuje film Tarantino. Za co?

"Once Upon a Time in Hollywood" będzie bez wątpienia jednym z najlepszych filmów tego roku! A jakie produkcje uznaliście za takie w minionym roku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów