Rafał Zawierucha ma aż 23 rodzeństwa. Zaprosił kamery do rodzinnego domu

Magdalena Barszczak 27.05.2019
Rafał Zawierucha
Fotografia: Instagram.com/rafal_zawierucha

Gwiazdor opowiedział, jak wyglądało jego dzieciństwo wśród tak licznego rodzeństwa.

Rafał Zawierucha bez wątpienia ma teraz swoje 5 minut. Odkąd został wybrany przez Quentina Tarantino do roli Romana Polańskiego, stał się najgorętszym polskim nazwiskiem w Hollywood obok Joanny Kulig. O życiu prywatnym gwiazdora wiemy niewiele. Okazuje się, że urodzony w Krakowie kielczanin ma aż 23 rodzeństwa!

Zawierucha jest aktorem od paru ładnych lat, mimo to show-biznes upomniał się o niego stosunkowo niedawno. Przed "Once Upon a Time in Hollywood" 32-latek grał w takich filmach jak: "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44" oraz serialach "Akademia" czy "Przepis na życie". Wraz sukcesem za oceanem przyszła większa rozpoznawalność w Polsce. Ostatnio kamery "Dzień Dobry TVN" gościły w jego rodzinnym domu. Okazuje się, że aktor może się pochwalić bardzo licznym rodzeństwem.

Rafał Zawierucha ma 23 rodzeństwa

Rodzice Zawieruchy Anna i Edward prowadzą rodzinny dom dziecka. Rafał jest jednym z czterech ich biologicznych dzieci. Gromadkę uzupełnia 20 adoptowanych.

Zawsze żal mi było biednych i opuszczonych dzieci, przebywających w państwowych placówkach. Tak jak ten nasz pierwszy chłopiec, którego wzięliśmy. (...) Jak go przywieźliśmy do domu, mieliśmy go odwieźć do państwowego domu dziecka wieczorem. On przyczepił się do męża nogawki i mówi: tatusiu, nie oddaj mnie - wspominała Anna Zawierucha.

Rafał Zawierucha jest bardzo dumny ze swojej rodziny, początkowo jednak miał problem z tym, że w jego rodzinnym domu mieszkają "obcy". Zaczął się buntować.

Chodziłem z tabliczką, że strajkuję i że nie rozmawiam z rodzicami, ani z nikim. Ośmioro nowych, obcych istot w domu. Ja dbałem o swoją przestrzeń po prostu - opowiadał w "Dzień Dobry TVN".

Najgorzej rodzice aktora wspominają czasy jego gimnazjum. Młody Zawierucha opuścił się w nauce. Razem z kolegami zaczął wąchać tabakę, rozpowiadając wszystkim, że to narkotyki. Wychowawczyni wspomniała wtedy, że Rafał może być zazdrosny o resztę dzieci.

Po latach aktor przyznaje, że dzięki adoptowanemu rodzeństwu docenił to, co ma. Cieszy się, że wraca do prawdziwego ogniska domowego i że rodziców zawsze otacza dużo ludzi.

Moja rodzina jest jedyna i niepowtarzalna - mówi z dumą.

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun "Once Upon a Time in Hollywood", a w nim Zawierucha! Kiedy premiera filmu Tarantino?

Doskonale pamiętamy gwiazdy z dawnych lat, jak również ich kolejne metamorfozy. Ten grafik stworzył wyjątkowy projekt, w którym zestawia obecne zdjęcia celebrytów wraz z ich młodszymi wcieleniami

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów