Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?! Jest komentarz aktora

Rafał Mroczek
Fotografia: instagram.com @rafalmroczek

Rafał Mroczek i jego narzeczona podjęli jakiś czas temu decyzję, że spędzą wakacje osobno. Wtedy pojawiły się pierwsze pogłoski o ewentualnym rozstaniu pary. Teraz aktor zdecydował się udzielić komentarza mediom w tej sprawie.

Rafał Mroczek, aktor znany przede wszystkim z roli Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość", prawdopodobnie rozstał się ze swoją narzeczoną Joanną Skrzyszewską. O ich ewentualnym rozstaniu zaczęto mówić, gdy para zdecydowała się na samotne spędzanie wakacji. Komentarz, którego aktor właśnie udzielił mediom, może być kolejnym potwierdzeniem.

Rafał Mroczek rozstał się z narzeczoną?

Rafał i Joanna są ze sobą już 13 lat. Decyzję o zaręczynach podjęli w 2016 roku. Kilka miesięcy później urodziła się ich pierwsza córka, Zofia. Fani z niecierpliwością czekali na ślub swojego ulubionego aktora. Nic nie wskazywało na to, że w ich relacji może nastąpić kryzys.

Tego lata Joanna zabrała córkę do Turcji, natomiast Rafał Mroczek samotnie wybrał się w podróż do Indii. Serwis Pudelek.pl skontaktował się z aktorem i poprosił o komentarz w tej sprawie.

Drogi panie, jeśli zasugerował się pan moją podróżą do Indii, to jest to akcja, w którą się włączyłem. Tyle teraz mogę powiedzieć - wyznał gwiazdor.

Na oficjalne stanowisko Rafała Mroczka musimy jeszcze poczekać.

Zobacz także: Rafał Mroczek odchodzi z "M jak miłość"? Jest komentarz produkcji

Sprawdź, czy uda ci się rozpoznać serial po tytule odcinka! Niektóre pytania są naprawdę podchwytliwe. Sprawdź się!

Kadr z filmu "Suits"
Rozwiąż quiz

Spróbuj rozpoznać serial po tytule jednego odcinka! Życzymy powodzenia

Kadr z filmu "Suits"

1. "Prawo do poufności" ten tytuł odcinka pochodzi z:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów