Rafał Maślak opublikował zdjęcie z ciążowej sesji żony. Zdradził też imię syna

Rafał Maślak i jego żona Kamila Nicpoń jedzą śniadanie na łóżku w hotelu
Fotografia: Instagram/Rafał Maślak

Rafał Maślak spodziewa się pierwszego dziecka. Wiemy już, że będzie to syn. Teraz model zdradził imię swojej pociechy i pokazał zdjęcie z sesji ciążowej.

Kamila Nicpoń, żona Rafała Maślaka, jest w zaawansowanej ciąży. Model wziął ślub z ukochaną w ubiegłym roku. Już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Jakiś czas temu Rafał Maślak zdradził płeć swojej pociechy. Okazuje się, że będzie miał syna. Teraz model pochwalił się wzruszającym zdjęciem z ciążowej sesji swojej żony. Internauci są nim zachwyceni! Przy okazji Mister Polski zdradził imię, jakie wspólnie z żoną wybrali dla swojego synka.

Zobacz także: Rafał Maślak i Kamila Nicpoń chwalą się zdjęciami ze ślubu. Panna młoda miała aż 3 suknie ślubne!

Rafał Maślak zdradził imię syna

Choć Rafał Maślak obecnie bierze udział w programie "Dance, Dance, Dance", w którym jest partnerem Marceliny Zawadzkiej, model wciąż znajduje czas dla swoich najbliższych. Przede wszystkim dla ciężarnej żony.

Ostatnio Rafał z Kamilą wzięli udział w ciążowej sesji, która jest świetną pamiątką dla przyszłych rodziców. 

Odliczamy dni - napisał Maślak na Instagramie pod jednym ze zdjęć z sesji.

Fotografia bardzo przypadła do gustu internautom, którzy są zachwyceni spontanicznością modela i poruszeni samym zdjęciem.

Piękne zdjęcie!

Cudowne.

Będzie z was wspaniała rodzinka - możemy przeczytać w komentarzach.

Zdjęcie to jedno, nas interesuje jednak przede wszystkim sam podpis. W jednym z hashtagów znalazło się imię Maksymilian. Tym samym model potwierdził, jak będzie miał na imię jego synek.

Zobacz także: Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej w "Dance, Dance, Dance". Widzowie są zniesmaczeni

Rafał Maślak postawił na piękną klasykę jeśli chodzi o imię dla dziecka. Inne gwiazdy bardziej zaszalały pod tym względem.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów