Rafał Maserak odebrał synka ze szpitala i pokazał urocze zdjęcie. "Dziś już w komplecie jesteśmy w domu"

Zuzanna Morska 11.03.2020
Rafał Maserak
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Tancerz, który niedawno został tatą, pokazał na Instagramie urocze zdjęcie. Wygląda na to, że wraz z synkiem i ukochaną są już w domu.

Na początku marca Rafał Maserak pochwalił się radosną nowiną - tancerz został ojcem! Na świat przyszedł synek gwiazdora i jego narzeczony, Małgorzaty Lis. I choć tancerz chroni swoją prywatność i w mediach społecznościowych trudno znaleźć jego wspólne zdjęcie z ukochaną, postanowił pokazać światu swoje dziecko.

Wygląda na to, że świeżo upieczony tata może cieszyć się już dzieckiem w domu. Rafał wrzucił do siebie właśnie zdjęcia, które pokazują, jak odbierał malucha ze szpitala. Sami zobaczcie!

Rafał Maserak odebrał syna ze szpitala

Rafał Maserak został tatą i przyznał, że "jego świat stanął na głowie". Przypuszczamy, że teraz wszystko będzie kręciło się wokół synka tancerza. Gwiazdor i jego ukochana nie zdradzili jeszcze, jak ma na imię ich pociecha, ale wyręczył ich w tym... Krzysztof Ibisz! Prezent wyznał na prezentacji ramówki Polsatu, że Rafał został tatą małego Leona.

Wygląda na to, że Maserak szaleje ze szczęścia. Na jego instagramowym profilu pojawiają się zdjęcia synka. Ostatnio też podzielił się z fanami fotkami z momentu, w którym zabierał partnerkę i dziecko ze szpitala.

Jeszcze kilka dni temu szliśmy do szpitala, a dziś już w komplecie jesteśmy w domu - napisał pod fotografią, na której trzyma walizkę i nosidełko dla dziecka.

Przy okazji tancerz podzielił się informacją, z której wynika, że wraz z narzeczoną zdecydowali się na to, aby zabezpieczyć zdrowie syna przez bankowanie krwi pępowinowej. Tancerz ujawnił, że decyzję podjęli po licznych konsultacjach ze specjalistami i przyjaciółmi.

A my nie możemy napatrzeć się na zdjęcia uśmiechniętego taty. Ojcostwo mu służy, prawda?

Ten projekt robi furorę na całym świecie. I nic dziwnego, tylko spójrzcie na te zdjęcia! Pozują tutaj gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów