Rafał Maserak się żeni! Kim jest jego wybranka?

Rafał Maserak
Fotografia: Instagram.com/rmaserak

Tancerz zdradził swoje plany i opowiedział o swojej wizji idealnego wesela.

Rafał Maserak rzadko pokazuje się ze swoją partnerką i unika komentowania swojego życia prywatnego, ale tym razem zrobił wyjątek. W najnowszym wywiadzie tancerz opowiedział o planach związanych ze ślubem i weselem. Wiemy, komu udało się usidlić największego łamacza kobiecych serc!

Rafał Maserak bierze ślub

Do tej pory Rafał Maserak uznawany był za Piotrusia Pana polskiego show-biznesu. Tancerz ma na koncie wiele związków, jednak najwyraźniej w końcu udało mu się znaleźć kobietę, z którą postanowił związać się na dobre. Jest nią prawniczka Małgorzata Lis. Przypomnijmy, że tancerz oświadczył się jej w zeszłym roku, a są ze sobą ponad 4 lata.

Rafał w wywiadzie z "Faktem" zdradził, o jakim weselu marzy:

Ja jestem Polakiem z krwi i kości, więc wesele musi być z przytupem! Ma być wódeczka, śledzik na stole, disco polo i Zenek! Ma być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni, włącznie z moją babcią i moim dziadkiem. To ma być impreza, która zostanie zapamiętana przez naszych gości, bo dla nich to robimy – mówi tancerz.

Okazuje się jednak, że jego ukochana ma inną wizję wesela i jeszcze nie dogadali się w tej kwestii:

Mamy z Gosią różne opinie na temat wesela, więc musimy to przedyskutować i się dogadać. Wkrótce zajmiemy się tym tematem – wyznał.

Przyszłym małżonkom życzymy wszystkiego dobrego!

Niektóre z gwiazd uczyniły z mediów społecznościowych źródło zarobku. Zastanawialiście się kiedyś, które z nich zarabiają na Instagramie najwięcej? Mamy dla was odpowiedź

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów