Jonkisz i Zawadzka rozstali się! Jest komentarz Marceliny

Marcelina Zawadzka
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER/Eastnews

Smutna wiadomość dla fanów pary...

Od dłuższego czasu mówiło się o związku Mistera Polski 2015 Rafała Jonkisza i Miss Polonii 2011 Marceliny Zawadzkiej. Choć wszystkim wydawało się, że oboje bardzo do siebie pasują, to jednak związek nie przetrwał próby czasu. Niedawno Marcelina potwierdziła plotki o rozstaniu.

Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka nie są już parą

23-letni Rafał Jonkisz i 31-letnia Marcelina Zawadzka spotykali się 7 miesięcy. Mimo że oboje od początku unikali pytań na temat swojego związku, to w sieci pojawiało się sporo ich wspólnych zdjęć robionych z ukrycia.

Na zdjęciach paparazzi wydawało się, że tworzą bardzo zgraną parę, ale najwyraźniej coś musiało ich poróżnić i w końcu zdecydowali się rozstać. Marcelina potwierdziła te doniesienia w rozmowie z portalem Pomponik.pl:

Tak to prawda. Ja nie mówię o swoim życiu prywatnym, bo czasem mnie to przerasta. Zaczyna się związek, człowiek z kimś się spotyka i myśli idealistycznie o danej relacji. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem – wyznała Zawadzka.

Marcelina dodała, że rozstali się w zgodzie:

Stało się. Dużo osób nie wie, jaka była prawda. Staram się o tym nie mówić, aby nie stawiać kogoś w niefajnej sytuacji. Najlepiej powiedzieć, że związki kończą się przyjaźnią, a bywa różnie. Teraz z Rafałem lubimy się, ale nie jesteśmy razem - tłumaczyła - dodała.

Jak myślicie, jest szansa, że jeszcze do siebie wrócą? Trzeba przyznać, że tworzyli piękną parę.

Mieszkania gwiazd pełne są luksusowych mebli i dodatków. A jak mieszka Natalia Siwiec?   

Oceń artykuł

Przeczytaj więcej

Więcej newsów