Kasia Cichopek pozuje w ogarniętej pożarami Grecji. Radosne zdjęcia podzieliły internautów

Hanna Skowron 25.07.2018
Kasia Cichopek
Fotografia: East News

Relacja z greckich wakacji aktorki wywołała w sieci burzę. 

Katarzyna Cichopek od kilku dni spędza długo wyczekiwany urlop w Grecji. Gwiazda „M jak miłość” na bieżąco dzieli się z fanami radosnymi chwilami spędzonymi w objęciach dmuchanego flaminga w hotelowym basenie czy na urokliwych plażach wyspy Rodos. Ale wielkie, greckie wakacje serialowej Kingi Zduńskiej i jej rodziny zbiegły się w czasie z druzgocącymi doniesieniami o pożarach, które od poniedziałku pustoszą okolice Aten i Kretę.

Fani aktorki mogą być jednak spokojni. Kasia i jej rodzina są bezpieczni, bo aktorka nie zaprzestała swojej beztroskiej relacji z urlopu. Gwiazda jest jednak na bieżąco, bo pod jednym z ostatnich zdjęć przyznała, że trochę jej „głupio tak wrzucać radosne zdjęcia”, podczas gdy w kraju odgrywa się największy dramat od lat.

To może jak głupio pani wrzucać to należało się powstrzymać przed wrzucaniem? – pyta pod zdjęciem internautka.

Przykro mi, ale to tak kretyńskie i bezmyślne… - dodaje kolejna.

Ale tych mniej przychylnych komentarzy nie jest w rzeczywistości wiele. Wierni fani bronią Cichopek, a nawet, z należytą dla sytuacji powagą, chwalą za to, że „pomaga Grekom swoją obecnością”.

Cała Kasia. Niby wakacje, beztroski czas odpoczynku a Ty myślisz o innych. Ciebie nie można nie lubić i nie szanować. Wspaniałych wakacji i bezpiecznego powrotu do domu! – pisze fanka.

Najgorszą rzeczą z możliwych dla nich obecnie byłoby wycofanie się turystów z wysp i odebranie im możliwości zarobku, na który tak czekali. Więc ciesz się z wakacji i wierz, że choć w taki sposób im pomagasz – dodaje kolejna internautka.

Czy waszym zdaniem Kasia Cichopek postąpiła niestosownie, publikując radosne zdjęcie okraszone opisem nawiązującym do ofiar pożarów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów