Radosław Majdan zdradził termin porodu Małgorzaty. To już niedługo!

Julita Buczek 28.02.2020
Radosaław majdan małgorzata rozenek
Fotografia: PIOTR FOTEK/REPORTER

Radosław Majdan oraz jego żona Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewają się wspólnego dziecka. Przyszły tata zdradził termin porodu Małgosi.

Małgorzata Rozenek-Majdan już niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko. 

Jej mąż w niedawno udzielonym wywiadzie postanowił odpowiedzieć o swojej nowej roli ojca, a także zdradził termin porodu swojej żony.

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek-Majdan?

W obszernym wywiadzie, którego Radosław udzielił dziennikarzom portalu pudelek.pl, odpowiedział, o tym, jak razem z żoną przygotowują się na przyjście na świat nowego członka rodziny. Okazuje się, że dzięki sprawnej organizacji mają już prawie całe wyposażenie dziecięcego pokoju.

Już łóżeczko stoi w domu. Mieliśmy mały remont, jesteśmy przygotowani. Mamy łóżeczko, komodę, wszytko jest. Małgosia wytyczała szlak, bo ma doświadczenie. Ja nie miałem o tym zielonego pojęcia, nie wiedziałem, co jest potrzebne. To jest dla mnie nowość, a ona już to robiła, ma doświadczenie - wyznał w wywiadzie Majdan.

W dalszej części rozmowy Radosław wyznał, że wraz z żoną zastanawiają się nad adopcją kolejnego psiaka, a przy okazji zdradził termin porodu swojej żony.

To wcale niewykluczone, że niedługo będzie kolejny... - powiedział na temat adopcji zwierzaka. Ale teraz najbardziej pochłania nas to, że w czerwcu nasza rodzina się powiększy - wyznał. 

Oznacza to, że Radosław i Małgorzata już wiedzą, kiedy na świat przyjdzie ich wspólne dziecko.

To naprawdę wspaniała informacja. Gratulujemy!

Zobacz także: Maja Sablewska pozuje w majtkach na masce drogiego auta. Fani: "Fenomenalnie!"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów