Majdan o Rozenek: Gdyby poznała mnie wcześniej, grałbym w Realu Madryt. Przy okazji dostaje się jego byłym. Mocne słowa

Anna Respondek 31.10.2017
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Fotografia: EAST NEWS

Która aż tak zaszła mu za skórę?

Odkąd Radosław Majdan wstąpił w związek małżeński z Małgorzatą Rozenek nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Jego trzecie małżeństwo jest jednym z najbardziej medialnych.

W ostatnim wywiadzie udzielonym portalowi Sportowe Fakty bramkarz odpowiadał na pytania dotyczące swoich byłych partnerek.  W latach 2005 - 2008 była związany z Dorotą "Dodą" Rabczewską, wcześniej był mężem projektantki Sylwii Majdan

Nie chcę rozmawiać o poprzednich związkach. Robiłem szalone rzeczy, popełniałem błędy, za które przyszło mi zapłacić. Jak każdy, uczyłem się życia na sobie, na własnych błędach. Dziś już pewnie bym tak nie robił, ale po to jest się młodym, żeby nie zawsze być rozsądnym. W życiu faceta ważne jest to, żeby spotkał odpowiednią kobietę. Bo my jesteśmy podatni na manipulację - wyznał Radosław Majdan.

Radosław otwarcie powiedział, co myśli o niektórych kobietach, z którymi w przeszłości przyszło mu się zetknąć. 

Ale kobiety potrafią też niszczyć, wprowadzać nerwy i wpływać destrukcyjnie - kontynuował. 

Teraz były sportowiec i celebryta w końcu znalazł szczęście u boku Małgorzaty Rozenek, z którą ewidentnie tworzą szczęśliwą parę. Przyznał, że kobieta, która wnosi tak wiele do życia mężczyzny, może nim nawet sterować.

Wtedy można nami sterować, kobieta potrafi wytłumaczyć, że tak właśnie ma być. I ważne jest, żeby sterował nami ktoś mądry. Małgosia żartuje czasami, że jakby mnie wcześniej poznała, to grałbym w Realu Madryt. Śmieję się z tego, ale może ma rację. To prawda, kobiety mają moc, potrafią zmobilizować do zmian - wyznał. 

Mowa o żonie numer jeden czy żonie numer dwa? ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów