Majdan broni Lewandowskiego i przyznaje, że nie rozumie fali hejtu: Powinniśmy okazać wsparcie.

Anna Respondek 09.07.2018
Radosław Majdan i Robert Lewandowski
Fotografia: East News

Radosław Majdan postanowił pouczyć wszystkich kibiców, na temat tego, jak powinni się teraz zachowywać. 

24 czerwca odbył się mecz Polaków z Kolumbią, który przesądził o powrocie polskiej kadry do domu. Przegrane mecze na Mundialu 2018 doprowadziły do niewyobrażalnej fali hejtu, która spadła na selekcjonera Adama Nawałkę, całą drużynę i w szczególności Roberta Lewandowskiego, który przez ostatnie miesiące przed mundialem traktowany był niemalże jak bóstwo i bohater narodowy. 

Zobacz także: Boniek ujawnił, co dalej z Robertem Lewandowskim. Czy zostanie kapitanem?

Niestety nie wszyscy polscy kibice potrafili pogodzić się z przegraną, co doprowadziło do pojawienia się w mediach społecznościowych wielu nieodpowiednich komentarzy na temat rodziny Lewego. 

Majdan broni Roberta Lewandowskiego

Głos w tej sprawie postanowił zabrać Radosław Majdan, który był bramkarzem między innymi w Pogoni Szczecin. Majdan w wywiadzie z dziennikarzami magazynu "Flesz" przyznał, że zupełnie nie rozumie tej fali hejtu. 

Dziwi mnie nagonka na Roberta. Teraz cokolwiek mówi, zostaje wykorzystane przeciwko niemu. Trzeba pamiętać, że bez Roberta nasza kadra nie grałaby na Euro, miałaby też olbrzymie problemy z zakwalifikowaniem się na mistrzostwa świata - powiedział.

Dodał również, że kibicie powinni teraz okazać wsparcie, ponieważ od Roberta zaczyna się nasza reprezentacja. 

est najlepszym polskim graczem, więc w naturalny sposób został wybrany kapitanem. Teraz, jako rodacy powinniśmy okazać mu wsparcie, bo nasza reprezentacja w kolejnych turniejach, będzie się zawsze zaczynała od niego - dodał.

Głos rozsądku?

Zobacz także: Media wróżą kryzys u Lewandowskich. "Mógł być jedną z legend"

Zobacz także, jak mieszka Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek:

Autor: Anna Respondek

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów