Quentin Tarantino wziął ślub. Jego żoną została 35-letnia piosenkarka

Anna Respondek 29.11.2018
Quentin Tarantino
Fotografia: CraSH imageSPACE/EAST NEWS

Reżyser sakramentalne "tak" powiedział 28 listopada w Los Angeles. 

Quentin Tarantino znany jest ze swojego specyficznego i wyjątkowego podejścia do kina. Reżyser ma na koncie wiele świetnie przyjętych przez krytykę produkcji, które do gustu przypadły również wymagającym widzom. Najbardziej znane tytuły to: "Kill Bill", "Pulp Fiction" czy "Django". Nie ma aktorka, który nie chciałby wystąpić w jednym z dzieł reżysera. Ostatnio taki zaszczyt spotkał polskiego artystę, Rafała Zawieruchę, który w "Once Upon a Time in Hollywood" wcieli się w postać Romana Polańskiego. Najczęściej o Tarantino mówi się w oparciu o jego kolejne dzieła. Tym razem o reżyserze zrobiło się głośno ze względu na życie prywatne. 55-latek wziął ślub z 35-letnią piosenkarką. 

Quentin Tarantino wziął ślub z Daniellą Pick

Quentin Tarantino i Daniella Pick poznali się w 2009 roku i przez krótką chwilę tworzyli parę. Niestety związek nie przetrwał, a reżyser związał się ze znaną kostiumografką. Tarantino i Pick po raz kolejny spotkali się w 2015 roku i postanowili odnowić znajomość. Latem 2017 roku się zaręczyli. Ich związek, ze względu na dużą różnicę wieku - 20 lat, wciąż budzi kontrowersje. 

Skąd taka zmiana u znanego reżysera, który od dawna mówił, że nie ma takiej kobiety, która mogłaby zaciągnąć go do ołtarza? Dziennikarze zmiany doszukują się w decyzji o odejściu na reżyserską emeryturę, ponieważ jeszcze kilka lat temu Tarantino zupełnie inaczej wyrażał się na temat życia prywatnego i związków. 

Kiedy robię film, nie robię niczego innego. Skupiam się tylko na filmie. Nie mam żony, nie mam dzieci. Nic nie może stanąć mi na drodze - przyznał. 

Ceremonia zaślubin odbyła się w Los Angeles, a panna młoda miała na sobie długą, prostą suknię z cienkimi ramiączkami. 

EN_01351101_0574
Fotografia: Lies Angeles/SplashNews.com/East News
EN_01351101_0671
Fotografia: Shotbyjuliann/SplashNews.com/East News

Kim jest żona Quentina Tarantino - Daniella Pick?

Daniella Pick swoją karierę zaczynała jako piosenkarka, z czasem zajęła się również modelingiem. Izraelka występowała w duecie z siostrą Szaroną, z którą nagrała hit "Hello, Hello". Właśnie z tym utworem pojawiła się na eliminacjach do 50. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie. Obecnie występuje jako wokalistka solowa. 

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie każde zakończenie filmu było planowane od początku tworzenia scenariusza. Te produkcje miały wyglądać zupełnie inaczej:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów