Qczaj wydał oświadczenie w sprawie Dominiki Tajner. "Dementujemy plotki"

Malwina Wasilewska 29.07.2019
Qczaj
Fotografia: Instagram.com/qczaj

Teraz już wszystko jasne!

Po głośnym rozstaniu z Tajner z Wiśniewskim Qczaj i Dominika bardzo się do siebie zbliżyli. Niektórzy nawet twierdzili, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Znany trener miał w końcu dosyć i postanowił odnieść się do tych plotek. Wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia, co naprawdę łączy go z żoną Wiśniewskiego.

Qczaj o relacji z Dominiką Tajner

"Taniec z gwiazdami" stał się dla Qczaja i Dominiki Tajner początkiem wielkiej przyjaźni, która trwa do dziś. Przypomnijmy, że Qczaj był dla Dominiki największym wsparciem po rozpadzie jej małżeństwa z Michałem Wiśniewskim.

Do tej pory trener i celebrytka często się spotykają i zamieszczają wspólne zdjęcia na Instagramie, przez co internauci zaczęli podejrzewać, że są parą. Ale znany trener zaprzecza tym plotkom. Na InstaStories opowiedział o relacji z Dominiką:

Razem z Dominiką Tajner dementujemy plotki o rzekomym naszym romansie. Podobno według niektórych jesteśmy razem już długo. Owszem to trwa długo, bo znamy się od dawna. My się bardzo kochamy, ale jak przyjaciele. Oboje mamy do życia ogromny dystans. Wam tez tego życzymy, miejcie taki dystans jak my – napisał Qczaj.

Lubicie ten duet?

qczajs-story-on-Instagram-uploaded-28.07.2019-13.03-GMT-768x1365
Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.
Rozwiąż quiz

Odpowiedz na kilka pytań i przekonaj się jaką żoną będziesz w przyszłości

Na zdjęciu pozuje uśmiechnięte małżeństwo. W tle widać czerwone róże.

1. Lubisz gotować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów