Qczaj przeszedł operację plastyczną! Pokazał zdjęcie tuż po zabiegu

Zuzanna Morska 16.08.2019
Qczaj
Fotografia: instagram.com/qczaj

Trener zamieścił szokujące zdjęcie na Instagramie. Zdradził też, dlaczego zdecydował się na operację!

Daniel Kuczaj to jeden z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce. Na Instagramie śledzi go 400 tysięcy osób, które pokochały jego charyzmę, góralski akcent i poczucie humoru. Wierni fani trenera z niecierpliwością czekają na jego kolejne posty w mediach społecznościowych.

Ostatnie zdjęcie, które zamieścił na Instagramie, z pewnością przejdzie do historii!

Qczaj przeszedł operację plastyczną nosa

Qczaj, bo pod takim pseudonimem znany jest trener fitness, poddał się operacji plastycznej nosa! Gwiazdor wrzucił do sieci zdjęcie zrobione tuż po zabiegu! Fotografia zaskoczyła fanów sportsmena. Co takiego napisał pod zdjęciem?

Gdyby nie to rusztowanie przyklejone od nosa do buźki, to uśmiechnąłbym się od ucha do ucha. Pytacie jak się czuję, a niektórzy z Was nie wiedzą, co się stało. Mówiłem już o tym na live, ale powtórzę jeszcze raz i jeszcze jeden, i jeszcze raz... We wtorek przeszedłem operację nosa, która poza tym, że wyrwałem sobie wenflon i zakrwawiłem pół oddziału, po czym spadła mi saturacja i zemdlałem, przebiegła dobrze - napisał Qczaj.

Fani zastanawiali się, dlaczego trener poddał się takiemu zabiegowi. Wyjaśnił to w dalszych słowach.

Dlaczego operacja? Otóż kilkanaście lat temu zemdlałem na bieżni w siłowni i niefortunnie mdlejąc, złamałem sobie nos. Nie dość, że krzywa przegroda, to nos zrósł się, jak chciał. Oczywiście żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej, by ćwiczyło się lepiej i, co się okaże, wyglądać lepiej - dodał.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy życzą trenerowi powrotu do zdrowia.

Dużo zdrówka!

Wracaj szybko do zdrowia!

Trzymaj się!

Nam nie pozostaje nic innego, jak dołączyć się do tych życzeń.

Ten niezwykły projekt robi furorę w sieci! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.           

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów