Co kształt uszu mówi o twoim życiu miłosnym? Rozwiąż psychotest!

Julia Pandecka 28.02.2020
Kobieta uśmiechnięta odsłania swoje ucho
Fotografia: Shutterstock

Kto by się spodziewał, że kształt i wielkość ucha może wiele powiedzieć na temat naszego życia miłosnego. A jednak! Rozwiąż psychotest i dowiedz się więcej na swój temat.

Nasze życie miłosne czasami bywa bardzo tajemnicze. Niekiedy sami nawet nie zdajemy sobie sprawy, z tego, jak tak naprawdę wygląda. Wydawać nam się może, że wszystko gra, a w rzeczywistości może nam czegoś brakować. Wszystko na ten temat może powiedzieć nasza podświadomość. Jak zdać sobie sprawę z tego, co próbuje nam zasugerować? Wystarczy rozwiązać jeden, prosty psychotest. Okazuje się, że kształt uszu może wiele powiedzieć na temat naszego życia miłosnego.

Zobacz także: Co mówi o tobie twoja bielizna? Poznaj swoje prawdziwe oblicze! 

Psychotest. Co kształt uszu mówi o twoim życiu miłosnym?

Okazuje się, że fizjonomia może mieć naprawdę sporo wspólnego z naszą osobowością. Pewne rzeczy da się określi zarówno na podstawie mimiki, jak i kształtu nosa, a nawet... uszu!

Wystarczy, że spojrzysz na poniższy obrazek. Wybierz ucho, które najbardziej przypomina twoje i przekonaj się, co mówi ono na temat twojego życia miłosnego.

Psychotest. Które ucho jest podobne do twojego? To zdradzi prawdę o twoim życiu miłosnym
Fotografia: dimajadid.net

Które ucho jest podobne do twojego?

Ucho A

Jesteś osobą niezwykle towarzyską. Lubisz dobrą zabawę, a nowi znajomi napędzają cię do działania. Cieszysz się także ogromnym powodzeniem w miłości. Od wielu lat nie możesz opędzić się od adoratorów. Nie potrafisz się jednak ustatkować, bowiem za bardzo lubisz flirtować. Nie przejmujesz się rozstaniami, a z każdego związku potrafisz wyciągnąć cenną lekcję. 

Ucho B

Najważniejsza dla ciebie w życiu jest wolność. Jesteś lekkoduchem, który lubi działać na własną rękę. Nie przejmujesz się zdaniem innych, jeżeli sam myślisz inaczej. Dlatego też nie nadajesz się do długich związków. Jesteś indywidualistą, który zdecydowanie nie będzie dostosowywał się do kogoś innego. W związku z tym właśnie trzymasz partnerów na dystans. 

Ucho C

Jesteś osobą szczerą, żywiołową i łatwo się zakochujesz. A gdy już obdarzysz kogoś uczuciem, kochasz bezgranicznie. Przez to często niestety dajesz się wykorzystywać emocjonalnie. Jesteś osobą, która łatwo może ulec toksycznej relacji. Postaraj się uważać w kwestiach uczuciowych, bo twoje bezgraniczne poświęcenie może okazać się wykorzystywane. 

Ucho D

Jesteś osobą, która nie potrafi odnaleźć się w związku. Prawdziwy z ciebie typ nieustannego singla. Gdy wchodzisz w jakąś relację, zazwyczaj sprawiasz, że staje się ona toksyczna. Bywasz chorobliwie zazdrosny i zaborczy. Co ciekawe jednak w relacjach z innymi ludźmi potrafisz być w porządku. Po prostu nie każdy jest stworzony do miłości.

Zobacz także: Który symbol najbardziej przyciąga twoją uwagę? To zdradzi prawdę o twoich słabych stronach!

To, jaką fryzurę wybieramy, zdecydowanie może powiedzieć wiele na temat naszej osobowości. W końcu to właśnie nasza podświadomość podpowiada nam, na jakie włosy się zdecydować.

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko
Rozwiąż quiz

Co twoja fryzura mówi o tobie? Poznaj prawdziwe oblicze swojej osobowości!

Dziewczyna odwrócona tyłem nad morzem z różowymi włosami pokazuje rękami serduszko

1. Jaki masz obecnie kolor włosów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów